Prihláška na EM

Tak napiš :)

Moderator:TWeak

lukinkoo
Unfriendly
Posts:2
Joined:Thu Jun 28, 2012 2:30 pm
Prihláška na EM

Postby lukinkoo » Thu Jun 28, 2012 2:35 pm

Niečo o mne:
Meno: Matej
Vek: 14 rokov
Bydlisko: Slovensko-Nitra

Ako z názvu topicu vyplýva, hľadám pozíciu Event Master.
WoW hrám od začiatku cca 6 rokov, z toho 2 rok ako GM a EM. Som komunikatívny a aby ma niečo naštvalo, musí ísť o naozaj poriadnu vec (čo sa v hre vlastne nemôže stať).

Čo by som nemal robiť ako EM/GM:
žiadna pomoc hráčom ingame, žiadne supporty, žiadne pomáhanie pri expeni questeni zabijani mobô a pod.

Môžem poskytnúť:

- Znalosť EM príkazov Mangos a Trinity
- Obsiahle vedomosti sveta WoW
- Pomáhať GM teamu zlepšovať a udržiavať server
- Viem dobre Anglicky, zvládam slovenský pravopis
- Správanie na úrovni
- Spoľahlivosť
- Tímovú prácu
- Časová flexibilita

Pôsobil som na týchto serveroch:

Trilian-Foxy-EM
-Justice BG fun-(Poferus)-EM
-WoWall Server-(Sorty)-GM

Čo požadujem:

- Tímovú prácu
- Počet hráčov na serveri nehrá rolu
- Kominikatívny GM team
- Server, ktorý má budúcnosť

Eventy-:
Jump
PvsGM
Hladačka
Bludisko
Luck Game Event
1v1 2v2
Deathmatch

Popis Eventov:
Jump- Obyčajná skákačka
PvsGM- Player vs Game Master napr. v Gurubashi aréne sa morphnem a hráči ma začnú zabíjať, ako náhle ma zabijú dostávajú odmenu..
Hladačka- Obyčajná hladačka- hráči hladajú GM.
Bludisko-
Luck Game Event- Event spočíva v tom že sa portnem do textúry kde si naukladám stoličky do 3 radou, a v každom rade je 15 stoličiek, kazdy rolluje, a kto rollne najviac sa posúva o stoličku dopredu. Kto sa dostane na prvú stoličku vyhráva.. Hádam vám to stačí.
1v1 2v2- Naberem napríklad 16 ľudí na 1v1 event, naportujem ich do textúry, a kto vyhrá duel postupuje do daľšieho kola... Šak viete čo to je..
Deathmatch- naportujem napr. 40 ľudí do Gurubashi areny (bez groupy). Prví 3 vyhrávajú.
Ešte k bludisku pridám nejake tie Screenshoty.

Kontakt:
Kontaktujte ma buď tu v topicu
Skype: lukasssvk123
< ** CS-nuda ** >
Revered
Revered
Posts:93
Joined:Tue Jun 01, 2010 10:28 am
Contact:

Re: Prihláška na EM

Postby < ** CS-nuda ** > » Thu Jun 28, 2012 8:57 pm

prepac, ale ako Hrac, by som EM teba nechcel :D staci mi vediet ze si zacal hrat wow od 8-9rokoch :D a uz mi jasne kto si zac.
L. C. P. R
lukinkoo
Unfriendly
Posts:2
Joined:Thu Jun 28, 2012 2:30 pm

Re: Prihláška na EM

Postby lukinkoo » Fri Jun 29, 2012 1:17 pm

nuž vidiš zato že som začal ako GM/EM od 7 alebo 8 zato nemôžem biť dobrí či čo ? !!!
< ** CS-nuda ** >
Revered
Revered
Posts:93
Joined:Tue Jun 01, 2010 10:28 am
Contact:

Re: Prihláška na EM

Postby < ** CS-nuda ** > » Fri Jun 29, 2012 6:50 pm

nie, len mam taku skusenost ze su to dost do hry zazrany ludia a su nervozny, ako si mi len potvrdil s tymi vykricnikami... napr. ja by som takých ludi v svojom teame nechcel... mozno ze su fakt super, co vypovedaju aj tie decke primitivne eventy :D co pozna kazdy Em :D to radsej dat niakemu 20+rocnemu hracovi GM ucet, nech sa ukaze a urcite sa bude prezentovat originalnejsimi eventami a hlavne sa bude ovladat. " !!! " :D
L. C. P. R
< ** CS-nuda ** >
Revered
Revered
Posts:93
Joined:Tue Jun 01, 2010 10:28 am
Contact:

Re: Prihláška na EM

Postby < ** CS-nuda ** > » Fri Jun 29, 2012 6:59 pm

:lol: dalej si precitaj co si napisal :D ja mam tiez problem u par slov pisat y/i :D ale ked rozmyslam tak spravim spravne:D.. no nikdy by som nenapisal bYť s I ... kedze si slovak a my mame trosku odlisnu gramatiku ako nasi milovani susedia z Ciech a Moravy ... takze mi pride ze sa snazis pisat tak, aby si nemal podciarknute slova ... potom pisu GM bez pravopisu, ja by som GM nikdy nemohol byt kvôli tomu , cize sme hlupaci, lebo nam nejde gramatika ;) ... potom to vyzera ako vcera ked si EM naportovalo 4och hracov a spravil;" EPIC FAIL !", event, tak som sa hadam uz dlho z chuti nezasmial :D a presne preto, lebo tu su EM a GM takejto urovne co nevedia proste :D tak tu bavi coraz menej ludi hrat a tym co to nevadi, tak odchadzaju prec, lebo tu nikto nehra :D ostava tu len uz mala komunita hracov , aj ty casom odidu na iny server, ale spolocne... :D

jedina zachrana je Cata, co som pocul ze viac hracov co odislo sa tesi a znova tu zacnu hrat po nahodeni ....


uz sa s tebou nejdem bavit je to len moj nazor, nazor skusenejsieho hraca :D
L. C. P. R
User avatar
Raymom
Exalted
Exalted
Posts:157
Joined:Sat Apr 14, 2012 10:03 am

Re: Prihláška na EM

Postby Raymom » Fri Jun 29, 2012 7:50 pm

prihlaska no celkem dobry ale jak uz jsem psal i na wowresource



Podmínky:
-věk minimálně 16 let
-Zkušenosti s příkazy
-Fantazie a nápady na nove eventy
-AKTIVITA
-Profesionální přístup (v případe nějakého rozporu s hráči najit kompromis či vyřešit problém slušně a nehádat se)
-Kolektivní přístup a Teamový duch


parkrat jsem udelal vyjimku ale dalsi z predchozich zkusenosti delat nehodlam sorry.

Raymom HeadEM.
Smrtivládci. Elementálové. Žoldáci. Sakra, takhle populární jsem ještě nikdy nebyl.

Toč se a stoupej ve spirále jako tornádo.
Až ustane víření bubnu žádný další tanec už nebude.

Return to “Chci se přidat”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests