[WOW] Eventer/Ingame Helper

Tak napiš :)

Moderator:TWeak

glossper
Unfriendly
Posts:4
Joined:Sun Jun 17, 2012 12:03 pm
[WOW] Eventer/Ingame Helper

Postby glossper » Sun Jun 17, 2012 12:11 pm

Niečo o mne
Zdravím, volám sa Rado a mám 16 rokov. Bývam v dedine Dubovica . Medzi moje záľuby partia bicykle, moto-bicykle ale aj klasické športy ako je hokej, futball ale aj hokejball a samozrejme aj WoW ktoré hrám už 5-6 rokov (samozrejme s prestávkami). Hovorím po Anglicky, čiastočne Nemecky a bezproblémov sa dorozumiem či už po Slovensky alebo Česky.


Ja a WoW
Ako som už spomínal WoW hrám 5-6 rokov. Začínal som s Classic wow ktoré ma ale nebavilo pre jeho „nedopracovanosť“. Po 3mesiacoch na classic wow som prestal hrávať tak na 2 mesiace po ktorých som sa zakotvil na datadisku. Na tBC ma očarila hlavne nová profesia Jewelcrafting a sňou speté socketovateľné itemy, nová rasa Draenei a samozrejme Shaman ktorý je doteraz mojou mail classou. Na tomto datadisku som prešiel viacero serverov, jeden z nich bol aj Twinstar na ktorom som hrával asi rok. Myslím že tam som sa toho o WoW naučil najviac. Raz mi v hlave uskvela myšlienka že by som mohol vyskúšať niečo nové. Nakoniec som videl na worde ako Gmko nadáva na server menom Narnias ktorý bol konkurenčným serverom Twinstaru. Na serveri Narnias som hrával až do jeho prechodu na WotLK čo bolo presne rok dozadu.


Skúsenosti s GM postom
Bol som GM na viacerých serveroch. Ďalej som bol eventer a zároveň in-game helper na serveri Neverland asi tak 2 mesiace a potom zanikol pre demenciu administrátora. GM som bol taktiež na viacerých menej známich serveroch.

Prečo ja?
Túto časť prihlášky napísať, je asi najťahšie. Rád pomáham hráčom ktorý začínajú s WoW. Teraz mám veľa voľného času keďže mám po škole. Mám veľké skúsenosti s WoW a poznám či už PvP alebo PvE systém na 3server.. Poznajú ma hráči a ja hráčov, takže viem na koho si mám ako dávať pozor. Priateľka mi môj koníček v podobe WoW toleruje ale nepodporuje takže to by moholo byť jediným negatívom.


Záver
Mohol by som písať do odpadnutia ale chcem to zmestiť na A4 takže nám prichádza záver.
Touto prihláškou by som sa chcel uchádzať o post in-game helpera prípadne eventera na tomto serveri.


Kontakty
Email : Glossper@pokec.sk
Skype : Glossperko

Ďakujem za prečítanie.
User avatar
Rohlik
Site Admin
Posts:702
Joined:Mon Oct 05, 2009 11:20 am

Re: [WOW] Eventer/Ingame Helper

Postby Rohlik » Sun Jun 17, 2012 12:51 pm

A co by si chtel delat radeji - GM ci EM?
Všici alíci se mi budou klanět!
glossper
Unfriendly
Posts:4
Joined:Sun Jun 17, 2012 12:03 pm

Re: [WOW] Eventer/Ingame Helper

Postby glossper » Sun Jun 17, 2012 12:53 pm

Em .. toho viem viac :)
User avatar
Raymom
Exalted
Exalted
Posts:157
Joined:Sat Apr 14, 2012 10:03 am

Re: [WOW] Eventer/Ingame Helper

Postby Raymom » Sun Jun 17, 2012 6:24 pm

1. Kde vsude jsi delal GM,EM na jakych serverech pod jakym nickem...
2. Jak hodnostis svou znalost prikazu na Trinity core
3. EM team se zaobira pouze eventama a Guild Housema, zadna pomoc hracum ingame, zadne supporty, zadne pomahani pri expeni questeni zabijeni mobu apod.... (poradit s problemem odpovedi na otazku sem nepatri to muzes)
4. Delas spise RP nebo PVP nebo Jednoduche eventy?
5. Kolik ses ochotnej do prace EM investovat casu dene a v jakym rozmezi casu? (jestli odpoledne okolo 2 do 5 nebo na vecer od 6 do 10...)
6. Jaky mas vztah k autoritam a nadrizenym?


jestli jsem na neco zapomel tak se jeste potom zeptam prave sem prisel z prace tak nevim jestli jsem na neco nezapomel.
Smrtivládci. Elementálové. Žoldáci. Sakra, takhle populární jsem ještě nikdy nebyl.

Toč se a stoupej ve spirále jako tornádo.
Až ustane víření bubnu žádný další tanec už nebude.
glossper
Unfriendly
Posts:4
Joined:Sun Jun 17, 2012 12:03 pm

Re: [WOW] Eventer/Ingame Helper

Postby glossper » Sun Jun 17, 2012 6:31 pm

Takže :)
1. Netherblade - Glossper .. Frostborn - Glossper .. Holymord - Glossper .. Neverland - Glossper
2. Tak príkazy na EM poznám na 95 % :)
3. --------------------------------------------------------------------------------------
4. Ták podľa toho načo ľudia maju chuť :) aj Pve . PvP skakačky hľadačky padačky bludiska atď..
5. Ták k času .. som ochotny denne cca 5-6 hodin .. je to jedno či večer či poobede či rano .. kedže idu prazniny tak tu bude oveľa dlhšie (10hodin aj ked .. oco mi neda prácu :D )
6. Ták podľa toho či ma niekto nenaštve ... ale vzťah mam v pohode ;)
User avatar
Huspy
Honored
Honored
Posts:50
Joined:Fri May 18, 2012 10:23 pm

Re: [WOW] Eventer/Ingame Helper

Postby Huspy » Tue Jun 19, 2012 7:01 pm

Přihláška slušná... můžem ho vyskoušet ;-)
Image
glossper
Unfriendly
Posts:4
Joined:Sun Jun 17, 2012 12:03 pm

Re: [WOW] Eventer/Ingame Helper

Postby glossper » Wed Jun 20, 2012 1:12 pm

Ok :) kontaktuj ma na skype a dohodneme sa na termíne :)

Return to “Chci se přidat”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest