Žiadosť o post (DEV,GM,EM) - Zmiešanina :)

Tak napiš :)

Moderator:TWeak

Smrtokvitek
Unfriendly
Posts:1
Joined:Tue May 29, 2012 11:50 am
Žiadosť o post (DEV,GM,EM) - Zmiešanina :)

Postby Smrtokvitek » Thu May 31, 2012 2:13 pm

Zdravím všetkých.

Nejako sa mi tu u Vás zapáčilo, a chcel by som aj troška napomôcť serveru, nie len ako hráč. Mal som už plno ponúk na rôzne veľké servery, ale tak ja radšej uprednostním menší server s dobrým kolektívom. Takže začnem :)

Meno: Richard
Vek: 20
Bydlisko: Slovensko - Košice
Vlastnosti: Seriózny, jednanie na úrovni (Občas som dosť výbušný ak si niekto dovolí viacej ako má), nebojím sa povedať si svoj názor na rovinu ani žiadnej autorite.

Schopnosti: (Môj učiteľ - Strejda Google)
PHP
HTML
CSS
Práca s linuxom (Trebalo by mi to ale zopakovať)
C++
Práca s Core - Mangos (musel by som si zopakovať), TrinityCore, SkyFire (Rôzne vylepšenia, nejaké menšie opravy, nahadzovanie patchov, ale hlavne rôzne Custom vecičky)
SQL
Príkazy TrinityCore, Mangos, SkyFire (Dokážem sa rýchlo naučiť aj na iných emulátoroch)
Rôzne usporiadanie Eventov (Kvalitné nie nejaké sra*ky)

Čo môžem ponúknuť:
Spoľahlivosť, jednanie na úrovni, kvalita práce
Denná aktivita - Záleži od práce, ale denne minimálne 2-3 Hodinky určite.
A hlavne to čo ovládam a dúfam, že som nanič nezabudol

Aký post by som chcel vykonávať:
Tak mne osobne by vyhovovalo nejaky GameMaster (Riešil by som problémy hráčov) s možnosťou usporiadania aj eventov. Samozrejme ak by trebalo pomôcť s niečim čo by som dokázal (Nejaké core opravy atď tak by nebol problém). Osobne ale chcem vyzdvihnúť, že mojou špecialitou je "kuchtenie" Custom vecičiek , a určite sa nejaká dá spraviť aj pre tento server :)

Moje doterajšie pôsobenie vo WoW:
WoW hrám približne 6 rokov (Menšie prestávky samozrejme)
Po 3och rokoch hrania - asi 1 mesiac pôsobenia ako EventMaster na serveri DiveSK
Potom založenie vlastného projektu Apokalypsa ktorý fungoval približne 3 roky (2011 ukončenie)

Referencie:
Môžem Vám poskytnúť jedine odkaz na moju prihlášku na WoWresource Fórum s odkazmi mojich prác a hodnoteniami užívateľov.
http://www.wowresource.eu/index.php?showtopic=22982

Ďakujem vopred za prečítanie :) (V prípade záujmu dám kontakt bližší Skype/ICQ)
User avatar
Huspy
Honored
Honored
Posts:50
Joined:Fri May 18, 2012 10:23 pm

Re: Žiadosť o post (DEV,GM,EM) - Zmiešanina :)

Postby Huspy » Sat Jun 02, 2012 9:24 am

Přihláška na úrovni ale musíš se rozhodnout co by jsi chtěl dělat a jak jsem koukal tak dev by se nám hodil ;-)
Image

Return to “Chci se přidat”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest