Neuspesny adept na EM 19.5. 2012

Tak napiš :)

Moderator:TWeak

User avatar
Raymom
Exalted
Exalted
Posts:157
Joined:Sat Apr 14, 2012 10:03 am
Neuspesny adept na EM 19.5. 2012

Postby Raymom » Tue May 22, 2012 12:12 pm

Dobrý deň,

hlásim se na post EM. Tu zasielam informácie o mne :

- Vek: 25
- Meno: (cenzura)
- Bydlisko: Prievidza
- Škola: vysoká
- Povaha: spoľahlivá, ochotná, zábavná

Moje zkúsenosti :
- Práca na serveroch:
- Twinstar (verzia 3.3.5a)
- Znalosť príkazov TC/2,Mangos SkyEmu
- Práce na postoch GM a EM.
- Hrám wow od verzie 2.4.3. Nehral som wow na verziach 3.0.0 až 3.0.9. Wotlk jsem začal až od 3.1.3.

Co ovládam:
- ovládam príkazy ako som písal už hore, príkazy Mangos,TC/2,SkyEmu
- viem kvalitne Angličtinu
- Znalosť wow a wow sveta na vysoké úrovni

Serveru ponúkam:
- Aktivitu podla potreby
- Ochotu spolupracovať a podieľať se na všetkom potrebnom pre server
- Dobre odvedenú prácu

Moje (+/-)
+ Spoľahlivosť
+ Kvalitne a dobre vykonaná práca
+ Aktivita
+ Znalosť
+ Komunikácia









Tento hrac byl pri zkouseni podivny , odpovedi na dotezy na prikazy a znalost mu trvala (Google) , prihlaska je FAKE
prislo se na to ze tomuto cloveku je okolo 15let kdy si myslel ze se dostane do EM teamu a vsichni mu na to co pise skoci.
Prikazy neznal (potom co jsem mu napsal ze by uz konecne mel prestat lhat tak napsal ze se je chtel potom doucit az by byl EM).

Celkove je cela prihlaska jedna velka lez od hrace ktery cekal ze kdyz cokoliv nakuka do prihlasky tak mu to projde, potom co jsme mu zdelily ze se EM nestane me jeste na skypu spamoval a psal same ,, prosííííím budu dobry em urcite , prosiiiim " a slovicko ,,prosiiiim" pouzil snad vickrat nez se obevilo v nedavnem video trhaku na youtube ,, Ondreji prosiiim ".

Adepti kteri jdete psat prihlasku, vyserte se na nejake smyslene udaje o vas vzdy se na to prijde driv nebo pozdeji at uz na to prijdeme mi , hraci , nebo se vy prereknete. Nema to cenu akorat tak naserete vic lidi nez kdyz by jste dopredu napsaly ze to a to neumim a prikazy ovladam slabe, protoze s tim se stale da pracovat a da doucit. Kdezto kdyz zalzete a prijde se na vas tak si udelate jenom velke minus pro vasi reputaci u nas, misto na blacklistu pro eventy.
Děkuji
Smrtivládci. Elementálové. Žoldáci. Sakra, takhle populární jsem ještě nikdy nebyl.

Toč se a stoupej ve spirále jako tornádo.
Až ustane víření bubnu žádný další tanec už nebude.
Huntrc
Unfriendly
Posts:2
Joined:Mon May 21, 2012 6:29 pm

Re: Neuspesny adept na EM 19.5. 2012

Postby Huntrc » Tue May 22, 2012 6:26 pm

Prepáč že som ti klamal na Skype si si ma dal preč z priateľov tak ti to napíšem tu. Vážne ma to mrzí prepáč ak sa rozhodneš napíš na Skype, polepším sa.
User avatar
Huspy
Honored
Honored
Posts:50
Joined:Fri May 18, 2012 10:23 pm

Re: Neuspesny adept na EM 19.5. 2012

Postby Huspy » Tue May 22, 2012 8:00 pm

Prepáč že som ti klamal na Skype si si ma dal preč z priateľov tak ti to napíšem tu. Vážne ma to mrzí prepáč ak sa rozhodneš napíš na Skype, polepším sa.
Hele...v přihlášce 25let (tipuju tak na 9let +jak se tedka ray zminoval,že mu spamuješ skajp)(Odřeji prosííím...)+máš tam že znáš příkazy (neznáš ani jeden,jako naký jo,ale Google je pán)kdyby sis přihlášku napsal podle sebe tak možná by jsem tě něco naučil a doučil (možna).

PS: ty nemáš mikrák... ?
Image
Kolosuss
Neutral
Neutral
Posts:17
Joined:Mon Jul 09, 2012 5:53 am

Re: Neuspesny adept na EM 19.5. 2012

Postby Kolosuss » Mon Jul 09, 2012 6:54 am

Huntrc? Za dob kdy jsem tu hrával to byl socan co sockoval v SW a chtěl aby ho někdo expil... sám se přiznal k tomu, že je mu 12 teď tipuju tak 13/14
Denisa
Exalted
Exalted
Posts:188
Joined:Thu Aug 04, 2011 10:36 pm

Re: Neuspesny adept na EM 19.5. 2012

Postby Denisa » Tue Jul 10, 2012 6:18 am

"keby si si to rozmyslel napíš mi na skype" ... čo si má rozmyslieť? =D
Bud rád že ti nedali ban na hračske postavy, na IP, že taký z**d jak si ty tu oberá EM alebo GM o čo i len 1 minútu zo svojho času.
Kolosuss
Neutral
Neutral
Posts:17
Joined:Mon Jul 09, 2012 5:53 am

Re: Neuspesny adept na EM 19.5. 2012

Postby Kolosuss » Tue Jul 10, 2012 7:37 am

Představ si, že by mu dali BAN, umíš si představit ten spam??? "Ondřeji Prosíím!!!"
Kolosuss
Neutral
Neutral
Posts:17
Joined:Mon Jul 09, 2012 5:53 am

Re: Neuspesny adept na EM 19.5. 2012

Postby Kolosuss » Tue Jul 10, 2012 4:25 pm

Chudák Raymom.
User avatar
Raymom
Exalted
Exalted
Posts:157
Joined:Sat Apr 14, 2012 10:03 am

Re: Neuspesny adept na EM 19.5. 2012

Postby Raymom » Tue Jul 10, 2012 4:55 pm

co nevite je ze se snazil znova dostat do teamu nedavno , uvedl vse jak je a zacal se ucit zkousel to a totalne propadl nic poradne neumel nehlede na to ze byl zkousenej po dalsich X 1000 spamu jestli mu dame sanci a vyzkousime ho a kdy ho vyzkousime. potom jsem mu rekl konec jeste neco nekde napise a uz si tu nezahraje vubec
Smrtivládci. Elementálové. Žoldáci. Sakra, takhle populární jsem ještě nikdy nebyl.

Toč se a stoupej ve spirále jako tornádo.
Až ustane víření bubnu žádný další tanec už nebude.
Kolosuss
Neutral
Neutral
Posts:17
Joined:Mon Jul 09, 2012 5:53 am

Re: Neuspesny adept na EM 19.5. 2012

Postby Kolosuss » Tue Jul 10, 2012 7:32 pm

Njn... děti člověk to musí brát s nadhledem :)

Return to “Chci se přidat”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests