Žádost o GM/EM post

Tak napiš :)

Moderator:TWeak

User avatar
Swery123
Unfriendly
Posts:5
Joined:Tue May 08, 2012 11:49 am
Žádost o GM/EM post

Postby Swery123 » Tue May 08, 2012 11:56 am

Dobrý den,Zdravim all

Jméno:Tomáš Huspeka
Věk:17let

Bydlím v Karlových Varech.Hrál jsem(nebo občas hraju) na serverech Anathema/AT/Deffender.Wow hraju asi tak 3-4roky a jsem na něm 3-5hodin denně .Jsem pohodář stojící si za svým názorem, neústupný, spravedlivý,rád se zasměju.Hraji fotbal už asi 10let za klub 1.FC Karlovy Vary.Jsem komunikativní a společenský typ. Kdybyste se ještě chtěli na cokoliv zeptat, stačí říct.

Zkušenosti:GM 2-3měsíce na serveru jménem Progress (fun 2.4.3)a tak 3-4měsíce na Holymordu(takže znalost commandu).

Znalosti:
* znalost GM příkazů TrinityCore /Mangos/OregonCore
* Znalost světa wow + dlouhá doba hraní z pozice hráče.
* Znalost Anglického jazyka.(minimální)

Jak můžu serveru prospět:
* Pomohu řešit různé problémy na serveru, pomáhat hlavnímu Eventerovy: Nápadama a přípravou.( Velká fantazie na eventy)
* Komunikace mezi hráči
* Spolehlivé řešení různých situací.
* Rady méně skušeným hráčům.
* Pomoci chatmasterům kdyby bylo třeba nebo byli nepřítomni (World,Obchod,).
* Důvěryhodnost
*Řešení ticketů.
Můj - :
-Neaktivita na fóru.(zlepšil bych)

Požadoval bych:
*Menší podporu od GM v trpělivosti semnou
*Spolupráce
*Dobrá nálada

Kontaktovat mě můžete na:
Skype:Swery42(skype jméno)
E-mail: Swery5@seznam.cz
Icq: Nemám :-//

PS:Koukal jsme na vaše stránky a viděl jsem nábor GM .. tk bych to chtěl zkusit mno.Na vašem serveru jsem nikdy nehrál,ale myslím si že je to jako jiné servery.

Díky
Moje práce není vidět,ale je důležitá.
Darkhaul
Friendly
Friendly
Posts:31
Joined:Tue May 03, 2011 1:13 pm

Re: Žádost o GM/EM post

Postby Darkhaul » Tue May 08, 2012 2:10 pm

nie som GM ale ako by si riešil situáciu ak niekto buguje arény len tak z ľahka daj svoj názor =)
presnejšie ak si niekto nabugoval z 1300 rate na 1900.

ďakujem.
User avatar
Swery123
Unfriendly
Posts:5
Joined:Tue May 08, 2012 11:49 am

Re: Žádost o GM/EM post

Postby Swery123 » Tue May 08, 2012 2:30 pm

nie som GM ale ako by si riešil situáciu ak niekto buguje arény len tak z ľahka daj svoj názor =)
presnejšie ak si niekto nabugoval z 1300 rate na 1900.

ďakujem.
Já ? .. Mno nwm asi bych si to zjistil jak ským kdo proč a vyřešil bych to tak,že bych mu smazal team +ban ( nwm kolik nwm jak to tu chodi) a ty kteří by pomáhali by taky něco postihlo.A řešil bych to s GM..
Moje práce není vidět,ale je důležitá.
Darkhaul
Friendly
Friendly
Posts:31
Joined:Tue May 03, 2011 1:13 pm

Re: Žádost o GM/EM post

Postby Darkhaul » Tue May 08, 2012 3:19 pm

díky za odpoveď ;)
dúfam že sa dostaneš do Gm teamu
User avatar
Swery123
Unfriendly
Posts:5
Joined:Tue May 08, 2012 11:49 am

Re: Žádost o GM/EM post

Postby Swery123 » Wed May 09, 2012 4:29 pm

díky za odpoveď ;)
dúfam že sa dostaneš do Gm teamu
Též dííky...
Moje práce není vidět,ale je důležitá.
Legendary Haus
Friendly
Friendly
Posts:24
Joined:Tue Aug 16, 2011 5:06 pm

Re: Žádost o GM/EM post

Postby Legendary Haus » Thu May 10, 2012 2:16 am

znalosti mas uplne zakladni, takze pochybuji ze by ses dostal nekam vys, proto nema smysl tu resit bugovani aren, ktere je tu na dennim poradku. jinak na event gm, max na forko, do zkusebni lhuty. preji hodne stesti a hlavne trpelivost ;-)
User avatar
Swery123
Unfriendly
Posts:5
Joined:Tue May 08, 2012 11:49 am

Re: Žádost o GM/EM post

Postby Swery123 » Thu May 10, 2012 1:47 pm

znalosti mas uplne zakladni, takze pochybuji ze by ses dostal nekam vys, proto nema smysl tu resit bugovani aren, ktere je tu na dennim poradku. jinak na event gm, max na forko, do zkusebni lhuty. preji hodne stesti a hlavne trpelivost ;-)
Právě od toho tady jsem abych řešil i takové problémy :-)..
Moje práce není vidět,ale je důležitá.
User avatar
Rohlik
Site Admin
Posts:702
Joined:Mon Oct 05, 2009 11:20 am

Re: Žádost o GM/EM post

Postby Rohlik » Thu May 10, 2012 2:06 pm

Je potreba se rozhodnou co chces delat, protoze EM delaji eventy a GM tu jsou pro reseni problemu s hraci.
Je to tady takhle rozdelene z toho duvodu, ze clovek se venuje naplno sve praci, ktera ho bavi vic. Taky v tom je lepsi poradek.
Všici alíci se mi budou klanět!
User avatar
Swery123
Unfriendly
Posts:5
Joined:Tue May 08, 2012 11:49 am

Re: Žádost o GM/EM post

Postby Swery123 » Thu May 10, 2012 2:40 pm

Je potreba se rozhodnou co chces delat, protoze EM delaji eventy a GM tu jsou pro reseni problemu s hraci.
Je to tady takhle rozdelene z toho duvodu, ze clovek se venuje naplno sve praci, ktera ho bavi vic. Taky v tom je lepsi poradek.
Jak jsme psal v přihlášce můžu dělat cokoli support,vip,eventy,bugy atd .. takže je to na vás co chcete jako spíš se přiklońuji k EM :-) ..+ můžete se klidně jestě nacokoliv zeptat
Moje práce není vidět,ale je důležitá.
Legendary Haus
Friendly
Friendly
Posts:24
Joined:Tue Aug 16, 2011 5:06 pm

Re: Žádost o GM/EM post

Postby Legendary Haus » Thu May 10, 2012 8:06 pm

lol haus jasné forko a eventy sú podstatnejšie ako PVP wowka čo je 1/2 hry... vidno haus že máš skúsenosti s GM =D že eventy haha
treba tu poriadne Gm ktoré vie riešiť všetko a nie aby čakal furt na Hl gm čo tiež nevie ako to má spraviť a nakoniec to robí aj tak Admin
prosimte, vzdycky kdyz tu gm udelalo event tak si hraci akorat stezovali nebo se snazili ho nejak obejit. tech poctivych bylo vzdy malo. proc by mel potom em zajem vubec delat eventy? a kdyz ti hraci dostali tresty za jejich nevychovanost, obchazeni apod. tak se stale nic nezmenilo.
User avatar
Raymom
Exalted
Exalted
Posts:157
Joined:Sat Apr 14, 2012 10:03 am

Re: Žádost o GM/EM post

Postby Raymom » Thu May 10, 2012 9:05 pm

Potvrd pridani na skype tam se take dozvis Swery ostatni informace budes prijat do zkusebniho obdobi jako EM a uvidime jak se ukazes co v tobe je....

LOCK
Smrtivládci. Elementálové. Žoldáci. Sakra, takhle populární jsem ještě nikdy nebyl.

Toč se a stoupej ve spirále jako tornádo.
Až ustane víření bubnu žádný další tanec už nebude.

Return to “Chci se přidat”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests