Adepti za měsíc Březen

Tak napiš :)

Moderator:TWeak

User avatar
Rohlik
Site Admin
Posts:702
Joined:Mon Oct 05, 2009 11:20 am
Adepti za měsíc Březen

Postby Rohlik » Fri Mar 23, 2012 2:51 pm

Dobrý den,rád bych se přidal do komunity GM hráču na serveru 3server.cz. Skušenosti s WoW mám asi 5let a příkazy ovládám.Dále ovládám český a slovenský jazyk popřípade neco z ruštiny nemčiny a hlavne angličtiny (například na překlady questú). Něco o mne: Jmenuju se ****** ****,je mi 25 let a rok pracuju jako inžinír v Ostravě. Vyhýbam se konfliktúm a s každým se slušne dohodnu. Ovladam prikazy jak sem psal uz nahore TC/2 a Mangos.Serveru nabízím aktivitu v pracovních dnech od 16:00 do 00:00 a přez víkendy od rána do večera. Postavy u Vás nemám ale rád si přenesu. Múžete mi psát sem na múj e-mail.Moje klady a zápory:


+ Velká aktivita
+ Kvalitne a dobre vykonávaná práce
+ Věk (25)
+ Znalost a komunikace


- Neumím se SkyEmu

Tohle je skrácene moje přihláška,doufám,že se vám zalíbí a dáte mě do testování.Budu čekat co nejrychlejší odpoveď.

***** *****
Verdikt: Bohužel nepřijat. V mailu mu chyběli předešle servery z kterých posbíral své zkušenosti a nebyl ochoten si zařídit ICQ.
Všici alíci se mi budou klanět!
User avatar
Rohlik
Site Admin
Posts:702
Joined:Mon Oct 05, 2009 11:20 am

Re: Adepti za měsíc Březen

Postby Rohlik » Fri Mar 23, 2012 2:55 pm

Dobrý den,
Mám zájem se na vašem serveru stát GM. Zkušenosti mám velké pracoval jsem na serveru (nemůžu uvést jakém). Je mi 21 let jsem z Drahan. Pokud mně budete chtít kontaktovat na e-mailovou adresu komu@kam.co. Můj account je ******. Prosím o zpětnou vazbu!

S pozdravem *******
Verdikt: Nepřijat. Velice krátky mail ve kterém není nic kromě věku, což je mi k ničemu bez ostatních údajů. Požádal jsem ho, ať info doplní, ale už se neozval.
Všici alíci se mi budou klanět!
User avatar
Rohlik
Site Admin
Posts:702
Joined:Mon Oct 05, 2009 11:20 am

Re: Adepti za měsíc Březen

Postby Rohlik » Fri Mar 23, 2012 3:09 pm

První email:
věk:18

Múj nejoblíbenější předmět je It.Hraju wowko uz 5 let.Mám už dost zkušeností s wowkem a znam příkazy na TrinityCore 2 2 4.3.na tomhle serveru sem teprve začal ale zamlouvá se mi.Rád bych patřil od vašeho admin teamu.

Muj acount je *******
Můj kontakt:********
Potom došel ještě jeden email od něj:
*******
18
Praha
škola střední
povaha:klidna,zabavná,společenská

zkušenosti:Dříve sem hrál na jiném serveru kde sem byl creator.jméno tho serveru je WoW spermik ale ted chci hrat na vašem serveru.
znam příkazy na trinity core 2 2.4.3
rád bych si vyzkoušel nopvé servery a nové hodnosti.hraji wow od verze 3.0.0

ovladam příkazy jak už sem řekl n TC 2 2.4.3 a ty který ještě cneznam klidně se je doučim.
umim kvalitně angličtinu.
wow znam dost dobře znam kde se mam expit atd ..

na wowku sem hodně aktivní a chtěl bych toho využít a pomahat na vašem serveru.jak už se mřekl znam příkazy a už sem na jinem serveru byl creator a u vas bych chtěl být GameMaster.

sem spolehlivy chlapík.nevyvadím blbosti.
a baví mě vyřizovat a koukat někoho jestli nehackuje.sem velmi aktivní.a znám dost hodně příkazy .znám pravidla atd...
budu aktivní asi za den minimalně 3 hodiny.

ICQ nemam.a můj skype je:******.
moje posatva se jmenuje ********.
a můj acount ******.sice hraju na tomto serveru krátce ale znám příkazy z jiných serverech a tenhle server se mi zamlouvá.
Verdikt: Zamítnuto. První email neobsahoval důležité věci a druhej email toho obsahoval až moc. Nejzajímavější bylo, že zná příkazy na 2.4.3, ale WoW hraje od verze 3.0.0. Jeho znalost příkazů byla nepoužitelná, protože teď jsou úplně jiné příkazy.
Všici alíci se mi budou klanět!

Return to “Chci se přidat”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest