Cokoliv

Názory, návrhy, podněty a debata okolo měsíčníku.
Mefistofeles
Friendly
Friendly
Posts:22
Joined:Wed Apr 06, 2011 1:37 pm
Cokoliv

Postby Mefistofeles » Thu Dec 22, 2011 12:08 pm

Zdravim všechny čtenáře.
Konečně mám i svůj vlastní koutek na foru, a proto ke mně máte zase o kousek blíž. Do tohoto topicu můžete psát cokoliv, co se Vám líbilo nebo nelíbilo v uplynulých číslech. Můžete přidávat gratulace, nebo výhružný dopisy, snesu všechno :D. Prostě pokec o čemkoliv ohledně měsíčníku.
...:HF:...
Fiiky
Unfriendly
Posts:3
Joined:Sun Dec 04, 2011 6:59 pm

Re: Cokoliv

Postby Fiiky » Sun Jan 08, 2012 12:16 pm

Ahoj, píšu ohledně ICC bosů. Rád bych aby se tam objevil i Gunship Battle, kterého jsi přeskočil nebo vynechal. Také by mě zajímalo z jakého důvodu. Díky.
Gandalph
Honored
Honored
Posts:57
Joined:Mon Jul 19, 2010 5:33 pm

Re: Cokoliv

Postby Gandalph » Sun Jan 08, 2012 1:19 pm

Myslim, ze to vynechal, protoze gunship battle zatim na 3serveru nefungoval.
Gandy -- Tauren Warrior
Mefistofeles
Friendly
Friendly
Posts:22
Joined:Wed Apr 06, 2011 1:37 pm

Re: Cokoliv

Postby Mefistofeles » Mon Jan 09, 2012 6:11 pm

Spravne, Gunship nefungoval. Zdali funguje ted, nevim. To mi povezte Vy. Pokud funguje alespon na prijatelnou uroven, pridelam taktiku v nekterym z dalsich cisel. Dekuji
Gandalph
Honored
Honored
Posts:57
Joined:Mon Jul 19, 2010 5:33 pm

Re: Cokoliv

Postby Gandalph » Mon Jan 09, 2012 6:26 pm

No podle screenu na FB demi dela na zprovozneni.
Gandy -- Tauren Warrior
User avatar
Demigodess
Exalted
Exalted
Posts:134
Joined:Fri Jul 01, 2011 3:15 pm

Re: Cokoliv

Postby Demigodess » Tue Jan 10, 2012 10:39 am

Gunship Battle je hotový, momentálně mu říkám BETA 2, od příštího id to jest z pátka na sobotu, ho pouštím na live server ať můžou hráči vyzkoušet a ať zjistím případné větši bugy.
Image
altea
Unfriendly
Posts:8
Joined:Tue Jan 17, 2012 2:12 pm

Re: Cokoliv

Postby altea » Thu Jan 19, 2012 9:54 am

ahoj, tak precetla sem zatim jen prvni cislo ale musim te pochvalit za dobrou praci a moc se mi libil ten Rozhovor s Adminem :), moc se mi to libi. Jdu si cist dalsi cisla, pokracuj v skvelej praci :)
Mefistofeles
Friendly
Friendly
Posts:22
Joined:Wed Apr 06, 2011 1:37 pm

Re: Cokoliv

Postby Mefistofeles » Fri Jan 20, 2012 12:44 am

Dekuji za pochvalu, jsem rad kdyz to nekdo oceni a vyjadri svuj nazor.
Mefistofeles
Friendly
Friendly
Posts:22
Joined:Wed Apr 06, 2011 1:37 pm

Re: Cokoliv

Postby Mefistofeles » Fri Feb 03, 2012 8:00 pm

Tak co říkáte na nový vzhled a nový název. Líbí se vám?
A co vtipy? Pobavily?
Jak vůbec vnímáte povídku Smrtka, kterou pro vás mimochodem píše Deren?
User avatar
Darah
Exalted
Exalted
Posts:104
Joined:Fri Jun 03, 2011 10:32 am

Re: Cokoliv

Postby Darah » Tue Feb 07, 2012 7:27 pm

Mám pocit, že měsíčník má stoupající kvalitu, číslo od čísla je vidět, že si s tím dal autor (autoři) práci. Jsem zvědavý na další čísla. Za povídky děkuji, je vidět, že i u nás se najdou lidé, kteří v sobě něco mají.
--- Darah ---
Image
Fiiky
Unfriendly
Posts:3
Joined:Sun Dec 04, 2011 6:59 pm

Re: Cokoliv

Postby Fiiky » Tue Feb 07, 2012 10:10 pm

Moc se mi líbí příběh o smrtce i vtipy jsou dost dobrý :) odvádíte skvělou práci. Akorát u té smrtky jak to stvoření šahalo Johnovy do břicha. Jak se ptá ... tak Johne jaké to je, když se ti přehrabuju ve vnitřnostech... (moje pokračování) John nemohl z té ukrutné bolesti ústa ani oči otevřít, Stvožení z něj, rychlým škubnutím, ruku vyndalo. Hned jak to
udělalo ,John se otočil... chvíli stál jako solný sloup a pak spadl k zemi jako nehybný prapor.... no a pak samozdřejmě ten konec. :D (ale to je jen taková hloupost od Fiikovce :D )
Mefistofeles
Friendly
Friendly
Posts:22
Joined:Wed Apr 06, 2011 1:37 pm

Re: Cokoliv

Postby Mefistofeles » Thu Mar 01, 2012 1:29 am

Zravím přátelé,
nepíše se mi to lehce, ale mám pro Vás důležitou informaci o které si myslím, že by jste se ji měli dozvědět.
Od nového, lednového, čísla se vedli spory o to, jak to vůbec je s měsíčníkem. "Probírali" se témata ohledně názvu měsíčníku, copyrightu, autorů a vůbec všech, kteří se nějak podíleli na tomto projektu. Nebudu tu probírat všechny maličkosti o které se vedl spor, od toho tu nejsem. Nicméně pokud se budete chtít dozvědět více, pátrejte a ptejte se, ale doporučuji, mějte nad celou událostí svůj vlastní názor.
Jak už to dnes bývá, nic neni zadarmo a bez práce nejsou koláče.

Ale abych přešel k tomu, jak to vůbec celé s měsíčníkem dopadlo.
1) 3server nemá zájem nadále se mnou spolupracovat na měsíčníku.
2) Čísla, která zde už vyšla, nebudou smazána ale budou nadále sloužit hráčům, kteří o ně mají zájem.
3) Má externí působnost v podobě "GM" a autora měsíčníku zde na 3serveru končí.

Co to znamená pro hráče?
1) Můžou nadále pročítat čísla, která už jsem zde uveřejnil.
2) Mohou se domluvit na vlastním měsíčníku, který budou vydávat pod záštitou 3server copyrightu.
3) Pokud se některým z Vás můj měsíčník líbil a chtěli byste vidět i další čísla, můžete prolistovat stránky (momentálně jednoho, do budoucna více) serveru, který zde nemohu jmenovat dle pravidel, ale zmínil jsem ho v lednovém čísle, a pročítat jak jen libo.
4) Tento měsíčník byl vytvořen pro hráče, kteří ocení práci lidí, především studentů, kteří si na tom dali opravdu záležet, a nespokojí se s obyčejnou hrou.

Tímto se loučím s hráči 3serveru, se kterýma jsem měl tu čest se poznat. Loučím se s hráčema, co tu dělali na GM pozici, měli vlastní názor a stáli si za ním. Loučím se vůbec s názvem 3server, který je podle me originální a má opravdu něco do sebe. Ale především se loučím s mojí guildou, kterou jsem zklamal. Nadále ale doufám, že se ještě potkáme a pokecáme, třeba i na nějakým srazu, kdo ví.

"Ať žije svoboda slova. Pokud si za nečím stojíte, nebojte se v tom pokračovat."

Na závěr mi dovolte poděkovat osobám z 3serveru, kteří se nějak podíleli čí stále podílejí a do budoucna (doufám) budou podílet na tomto projektu:
River
Kory
Deren
Lajka



Mefistofeles
Crazy
Exalted
Exalted
Posts:106
Joined:Sun Nov 13, 2011 8:12 pm

Re: Cokoliv

Postby Crazy » Fri Mar 02, 2012 9:20 am

Tak hoj Mefiste Tvůj mësïčník se mi moc líbil, ale kdyz jsi se tak rozhod bránit ti nemůžeme.

Hodně Štěstí do života
AV
User avatar
Darah
Exalted
Exalted
Posts:104
Joined:Fri Jun 03, 2011 10:32 am

Re: Cokoliv

Postby Darah » Mon Mar 12, 2012 11:13 am

Ať žije demo demokracie :evil:
Jsem zklamaný. A asi nebudu sám. Díky Mefi alespoň za ta čísla, co jsi udělal. Pochybuju, že se toho někdo ujme. No co, život jde dál, ale guildu to mrzí ...
--- Darah ---
Image
Fiiky
Unfriendly
Posts:3
Joined:Sun Dec 04, 2011 6:59 pm

Re: Cokoliv

Postby Fiiky » Mon Mar 12, 2012 9:40 pm

I kdyby to převzal někdo jiný, tak to nebude tak dobré jako od vás. Já oceňuji vaši práci na tomto projektu a jsem jeden z těch co si rádi přečtou něco co je zajímá... né jen nějakou povinnou četbu ze školy jako je Ovidius - Proměny :D No nic teď máme W.S - Hamleta. Vždy když jedu vlakem a čtu to, tak se mračím, ale když jsem si četl měsíčník, to jsem se jen usmíval :D . Na druhou stranu jsem chlap a přece se z toho nerozbrečím. :( .Sbohem.

Return to “Měsíčník”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests