Nejčastější otázky

Často kladené dotazy.

Moderator:TWeak

Blazer
Neutral
Neutral
Posts:14
Joined:Thu Mar 31, 2011 8:14 pm
Nejčastější otázky

Postby Blazer » Sun Jun 26, 2011 4:37 pm

Občas se stane, že má Vaše postava nějaký problém. Například Vám zmizí kouzla, dostanete se do textury, spadne Vám hra s errorem a další...
Použijte tzv. relog. Dejte tedy své postavě logout a opět se za ní přihlaste. Když jste uvízli v textuře, zkuste ve hře rozkliknout ikonku :?: červeného otazníku :?: tam zvolit Character Stuck a poté kliknout na Auto-unstuck.
Pokud ani tato funkce Vám nedokáže pomoci, vypněte hru a v adresáři, kam jste si World of Warcraft nainstalovali, je složka Cache a v ní složka WDB.
Tu celou smažte a spusťte hru znova.
Nepomohlo?
Restartujte Váš počítač a v adresáři se hrou smažte složku WTF (přijdete o veškeré nastavení ve hře).
Pokud žádný z těchto způsobů nezabral a Váš problém stále trvá, kontaktujte GM. Mějte též na paměti, že jsme vašimi zprávami zahlceni a takovéto drobné problémy můžete tímto postupem vyřešit sami.
Instalujete WoW a říkáte: "Sbohem krutý světe?"
Netušíte, do jakýho pekla jdete...
Blazer
Neutral
Neutral
Posts:14
Joined:Thu Mar 31, 2011 8:14 pm

Nyní jednotlivé problémy

Postby Blazer » Sun Jun 26, 2011 5:09 pm

1. Problém: Byl jsem v partě, spadl mi internet, po nalogování zpátky do hry partu nemám, ale ostatním píše, že partu mám.

Řešení: /script LeaveParty();

2. Problém: Nemůžu leavnout arena team (2v2), (3v3), (5v5).

Řešení: /teamquit 2v2, 3v3, 5v5

3. Problém: Nezobrazuje se mi ve hře, co píšou jiní nebo co píšu já.

Řešení: Najeď myší na chat, pravým tlačítkem myši klikni na záložku general, reset chat windows. Když nepomůže zkus /reload a pokud problém stále přetrvává, smazat složku cache. Kdyby bylo nejhůř, zálohovat složku WTF a poté ji odstranit z wow.

4. Problém: Po nalogování postavy dostávám WoW error.

Řešení: Vypnout addony, smazat cache. Stáva se, že nějaký addon háže errory. Pokud problém trvá, tak požádat GM o offline port.

5. Problém: Nemůžu si oddálit, přiblížit kameru

Řešení: /script SetCVar ("cameraDistancemax" ,50) nastaví maximální oddálení u kamery.

6. Problém: Nemůžu projít dveřmi.

Řešení: Nereloguj, neodhlašuj se na mountovi, ani když jsi portován. (od locka, maga, do BG, do instance nebo jakkoliv jinak) Měl by pomoct relog bez mounta, případně smazání složky cache.

7. Problém: Bug peta - nezobrazí se ovládací lišta při vyvolání/dismountnutí/leavnutí vehicle.

Řešení: Znova nasednout na mounta a dismountnout. Pokud Vám to situace nedovoluje, zapamatovat si klávesovou zkratku na některé tlačítko peta default jsou např. ctrl+1, ctrl+2) po použití se lišta objeví. Lze také dismiss a opět vyvolat, podruhé už se lišta objeví, první řešení je ale rychlejší.

8. Problém: Nemůžu GuM předat jinému hráči.

Řešení: Pokud nejde změnit GuM klikáním, napiš příkaz /gleader jménohráče.

9. Problém: Addony vypisují spousty chyb

Řešení: Esc/Interface/Help/Show lua errors, případně vypnout addony.

10. Problém: Nemohu sesednout / nasednout na mounta.

Řešení: .dismount, případně vypnout WoW a smazat složku cache.

Problém: Z ničeho nic nemůžu používat Thrown nebo Offhand
Řešení: V duelu s warriorem nebo rogue nechat na sebe použít disarm nebo dismantle.

Problém: Když ma někdo problem s texturama, že nevidi podlahu
Řešení: /console fixedfunction 1
Potom vypnout a zapnout WoW.

Problém: Jsem GuM, mám v GB dostatek goldů a nemůžu nakoupit tab v guild bance.
Řešení: Vybrat goldy, mít je při klikání na přidání tabu u sebe.

Problém: Jsem DK a nemůžu vyvolat ghoula.
Řešení: Je na to potřeba Corpse Dust. Sežene se u reagent vendora.
Někdy se ghoul bugne a je nutný relog.

Problém: Nezobrazuje se mi získaný titul.
Řešení: Pokud je titulů hodně, když se rozklikne jejich výběr, bývá tam taková téměř neviditelná roletka, zkus ji použít. :lol:

Problém: Mám quest, ve kterém je třeba odevzdat itemy. Itemy mám všechny, ale odevzdat nejde.
Řešení: Dej abaddon a vem quest znovu. Také si zkontroluj, jestli jsi itemy nenechal náhodou v bance.

Problém: Nedostávám ve hře žádné XP a nejsem lvl 80.
Řešení: U Battlemasterů v SW nebo OG je NPC, u kterého je možné si XP vypnout/zapnout.

Problém: Nejde mi rozbalit vajíčko např. z Oracles, zobrazuje se mi u nej 0sec
Řešení: Dej ho do základního 16slotového báglu, případně do banky.

Problém: Ve hře se přestaly objevovat veškeré popisky (info ze spell book) kouzel a talentu na action barrech.
Řešení: Esc/Interface/Help/Show tooltips

Problém: nevidite raid -> /reload /reload ui
Řešení: (pokud problém trvá a mate addon xperl tak v xperlu vypnout/zapnout zobrazeni raidu)

I u jiných problémů ze všeho nejdřív vyzkoušejte vypnout addony a smazat cache :!:
Instalujete WoW a říkáte: "Sbohem krutý světe?"
Netušíte, do jakýho pekla jdete...
mirra
Site Admin
Posts:971
Joined:Sat Mar 01, 2008 11:26 pm

Re: Nejčastější otázky

Postby mirra » Thu Mar 23, 2017 10:33 pm

Ztratil jsem Custom mounta, co teď?
Mrkněte, jestli jste nedali mounta do banky. Pokud máte Custom mounta, může se stát, že při vložení do banky se zneviditelní jako item, ale když na políčko v bance namíříte myší, objeví se vám u něho popisek a v tu chvíli ho můžete přetáhnout zpět do inventáře v batohu.

Pokud jste ho ztratili a nemáte ho v bance, zkontrolujte poštu. Pokud ho ztratíte, může se stát, že vám ho systém pošle poštou, jinak mrkněte do banky.
  • Hlasujte pro nás! Děkujeme :)
  • Top-server.cz - 3Server
  • WoWservers - 3Server
Úsměv! Jde to s ním líp!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Return to “F.A.Q.”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest