Bugovani/hack vs support

Odvolani na nespravedlive bany Diskuze

Moderator:TWeak

Forum rules
Napisete jako tema svuj nick a v nem co se vam nelibi a za jake situace jsi dostal ban
abaddon
Unfriendly
Posts:6
Joined:Fri Jun 06, 2008 3:40 pm
Bugovani/hack vs support

Postby abaddon » Wed Mar 14, 2012 10:45 pm

Jelikož se nudim a muj topic o dosti krutem(rocnim)banu byl smazan bez radne odpovedi,chtel bych tu rozjet diskuzi o tom,co je vetsi prus*r - Bugovani/hack a bo support? Jak tak koukam tak buguje se hackuje se tu ze dne na den a tresty? 3dny,tejden...wtf? ten clovek zas*ra databaze,zatezuje servery,nas*ra ostatni hrace nebot server laguje a pada a buh vi co jeste a za par dni tam je zas.ale kdyz napisu cosi jako support tak bye,ban na rok = prakticky perma.Je toto logicky?Muzete se tu klidne rozepsat jak jsem vam tim supportem odlakal polovinu serveru jinam(i kdyz co ja vim pravda je uplne jinde),muzete se tu rozepsat ze bugovani a hackovani uz mate v maliku,ze vas rollback ci wipe nemuze potkat a buh vi co jeste...Me jen zarazi,ze clovek kterej tu je od patche tusim 1.1.12,kdy nejtezsima instancema byla skolka a strat jednou napise takou volovinu a hned toto,zadny ty ty ty ale hned mej se za rok.

Nechci tu plakat nad hrobeckem,jen zadam gm aby obcas krapet premejsleli:) Sí ja
User avatar
Rohlik
Site Admin
Posts:702
Joined:Mon Oct 05, 2009 11:20 am

Re: Bugovani/hack vs support

Postby Rohlik » Wed Mar 14, 2012 11:06 pm

Je bugovani a bugovani, nelze to hazet na jednu hromadu. A bez konkretniho prikladu je tezke neco srovnavat s tvym pripadem.
A v tvem minulem topicu odpoved byla, jenze tobe nejspis nevyhovovala.
Všici alíci se mi budou klanět!
User avatar
Darkfairy
Exalted
Exalted
Posts:409
Joined:Sat Sep 10, 2011 11:40 am

Re: Bugovani/hack vs support

Postby Darkfairy » Thu Mar 15, 2012 10:54 am

Tady vůbec nejde o porovnávání co je lepší a co je horší.
Rozumnou debatou si tehdy vůbec pokračovat nechtěl, rovnou sis svůj topic ukončil sám přirovnáním, že se zde bavíme o " víš čem ".
Kdybych neměla např. kontakt na bývalé spoluhráče, kteří by se mnou hráli na Cata, rovnou bych napsala - bohužel asi nikoho nepřivedu, ale můžu tam hodit reklamu na 3server, třeba někdo přijde (sem bych postla screen)...
Nechci mluvit za dotyčné gm, které ti tehdy ban udělilo, ale myslím si, že bys býval nyní už mohl vesele plenit bg, kdyby tvá odpověď byla jiná.

Ale pro tebe je možná lepší psát maily jiným gm o unban, ne?
Image
abaddon
Unfriendly
Posts:6
Joined:Fri Jun 06, 2008 3:40 pm

Re: Bugovani/hack vs support

Postby abaddon » Thu Mar 15, 2012 2:43 pm

Ano,jelikoz jste mi rozumne neodpovedeli.
A to ze jsem psal jinemu gm o unban je tez nejspis vyplod tve fantazie...Ano psal jsem GM Radce ale o tom aby mi ona dala unban nepadlo ani pismenko:) psal bych rovnou dotycnemu gm ale ten tu nema udany email.

Tu mas citaci jak bylo psano:Hoj Raduš.Možná si mě budeš pamatovat,možná ne.Jsem Ab, věčný alkoholik,odpůrce násilí a zejména romantický lampión.Nechci te nejak otravovat,obtezovat,obskakovat,obojek,obrnenej tank,ale nevis jestli se da udelat neco pro unBAN,kterej sem si samozrejme teda jako ze ne ze ne asi zaslouzil,ale na BANanovy plantazi uz me to neba a rad bych zas rozseval lasku na 3serveru.dostal sem ban za support(asi sem byl pod vlivem:D ),pri snaze to nejak odcinit,ci se aspon zeptat jak to odcinit byl muj topic na foru po nekolika dohadach bez radne odpovedi smazan.Jiste vis ze nejsem zadnej terrorista a ze hned po logu nezapinam speed fly a buhvico jeste hack,ze jsem roztomilej jak bilej chundelatej kralicek a ze si tohle vubec nezaslouzim:D nemohla by ses me prosim zeptat jestli je neco cim by to slo odcinit?ban by dal jakysi gm ef ef ef,no dal si to nepamatuju:D rozdam goldy chudym,rany alikum nebo ja nevim...stoupnu si nahatej do sw a celej den budu spamovat /y Plivni si...
?:D

Pac a pusu plnou Undeadskyho hnusu preje Ab:)
User avatar
Maelthar
Exalted
Exalted
Posts:126
Joined:Sat Jan 28, 2012 3:59 pm

Re: Bugovani/hack vs support

Postby Maelthar » Thu Mar 15, 2012 3:44 pm

Jestli narazis na to ze jsem nekomu snizil ban na 3 dny za hackovani bylo to ze ten program kterej pouzil ho nijak extra nezvyhodnoval ano prosel zdi za to si odpyka trest, nebylo toho vsak nijak vice,.
Co se tyce tebe nevim proc mas ban ale jestli pises Support tak to bylo neco urcite vaznejsiho a tudiz ti tva lhuta nalezi.
Tvuj topic byl spolecne s ostatnimi starsimi promazan aby se to tu procistilo, jelikoz jsi nedal řádnou odpoved nebo nevyhovujici. Ja u banu jsem sice pro podminku a snizim neco ale to delam jen ze sve vule tem ktere jsem nacapal abych jim dal sanci ukazat ze to byl jen jejich skrat. kdyz udelaji neco znovu dostanou tvrdy trest kde se sejde to co udelal predtim i ted....
Zkus se zeptat sam sebe co muzes udelat proto aby jsi pomohl 3serveru a zaroven tim odcinil sve hrichy.
abaddon
Unfriendly
Posts:6
Joined:Fri Jun 06, 2008 3:40 pm

Re: Bugovani/hack vs support

Postby abaddon » Thu Mar 15, 2012 4:59 pm

Jestli narazis na to ze jsem nekomu snizil ban na 3 dny za hackovani bylo to ze ten program kterej pouzil ho nijak extra nezvyhodnoval ano prosel zdi za to si odpyka trest, nebylo toho vsak nijak vice,.
Co se tyce tebe nevim proc mas ban ale jestli pises Support tak to bylo neco urcite vaznejsiho a tudiz ti tva lhuta nalezi.
Tvuj topic byl spolecne s ostatnimi starsimi promazan aby se to tu procistilo, jelikoz jsi nedal řádnou odpoved nebo nevyhovujici. Ja u banu jsem sice pro podminku a snizim neco ale to delam jen ze sve vule tem ktere jsem nacapal abych jim dal sanci ukazat ze to byl jen jejich skrat. kdyz udelaji neco znovu dostanou tvrdy trest kde se sejde to co udelal predtim i ted....
KOnecne nekdo,kdo tyhle prohresky resi rozumem :)

Jediny co pro server muzu tak udelat je vlist na onen server kterej sem onehda propagoval a tam zacit psat to,za co sem dostal ban tady a tim dostat ban tam:) Penize do nej rvat nebudu,programovani neumim,web a s nim spojeny veci neumim...
Mam ja to ale tezky:)
User avatar
samson145
Moderator
Posts:74
Joined:Fri Sep 09, 2011 9:02 pm

Re: Bugovani/hack vs support

Postby samson145 » Sat Mar 17, 2012 8:49 am

Bugovani/hack vs support ? Už v minulém topicu sem ti psal že ban máš za Reklamu na jiný server a Ban sem ti dal já a nikdo jiný ho sundat nemůže. A ani to za tu reklamu nemám v úmyslu...
A jak si sám žádal o to že chceš o5 s přáteli hrát, tak tady se loučíš a já ten odchod potvrdil Banem.
Attachments
reklama.png
reklama.png (116.33KiB)Viewed 12242 times
Image
abaddon
Unfriendly
Posts:6
Joined:Fri Jun 06, 2008 3:40 pm

Re: Bugovani/hack vs support

Postby abaddon » Sat Dec 08, 2012 4:54 pm

Źe sem tak smělí,ten ban mám do kdy?
User avatar
Darkfairy
Exalted
Exalted
Posts:409
Joined:Sat Sep 10, 2011 11:40 am

Re: Bugovani/hack vs support

Postby Darkfairy » Sat Dec 08, 2012 6:21 pm

Do 10.12.2012
Image

Return to “Bany - Odvolani”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests