Suset

Odvolani na nespravedlive bany Diskuze

Moderator:TWeak

Forum rules
Napisete jako tema svuj nick a v nem co se vam nelibi a za jake situace jsi dostal ban
Crazy
Exalted
Exalted
Posts:106
Joined:Sun Nov 13, 2011 8:12 pm
Suset

Postby Crazy » Wed Mar 14, 2012 6:39 pm

Tak trochu demence GM Maelthar 30dní ban za bugnutí zdi. Hoch si trochu neuvědomuje že vždycky nemusí mít pravdu. Přes zed se dostane kdokoliv + to co tu délá horda a nikdo ji nic neřekne bugování ruzných bosů to se neřeší ale kdyz nekdo jednou vleze do stěny a pak hned se vzrátí. Nezvíhodnil jsem se před nikym nikdy. melthar mi příjde strašné namachrovanej poslední dobou a od tý doby co jsem odešel nedělal jedinej EVENT akorát pustil několikrát lidi do mého Bludiště to je vše ostatní eventy co tu byli dělal vždy nékdo jiný. Elfondias ho tu poslouchá na slovo + co si vymyslel ze Mikoláš si supportuje postavu je taky FAKE. Pár lidi takhle nazvalo Maelthara budu citovat "IN GAME HERO, OFFLINE ZERO"
Last edited by Crazy on Wed Mar 14, 2012 6:48 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Maelthar
Exalted
Exalted
Posts:126
Joined:Sat Jan 28, 2012 3:59 pm

Re: Suset

Postby Maelthar » Wed Mar 14, 2012 6:47 pm

Tak trochu demence GM Maelthar 30dní ban za bugnutí zdi. Hoch si trochu neuvědomuje že vždycky nemusí mít pravdu. Přes zed se dostane kdokoliv + to co tu délá horda a nikdo ji nic neřekne bugování ruzných bosů to se neřeší ale kdyz nekdo jednou vleze do stěny a pak hned se vzrátí. Nezvíhodnil jsem se před nikym nikdy. melthar mi příjde strašné namachrovanej poslední dobou a od tý doby co jsem odešel nedělal jedinej EVENT akorát pustil několikrát lidi do mého Bludiště to je vše ostatní eventy co tu byli dělal vždy nékdo jiný. Elfondias ho tu poslouchá na slovo + co si vymyslel ze Mikoláš si supportuje postavu je taky FAKE.

Kdepak crazy rekl sis o to svym chovanim sam, kdyby jsi se dostal pres zed nejakym spellem nereknu ani slovo
ale ty jsi pouzi PROGRAM se kterym ses jako GM chlubil a za hrace ho pouzil nejhorsi je ze se ani nevi co vsechno jsi s tim programem delal dokud jsem te nevidel ze to pouzivas i na herni postave....ani te to nehlasilo tudiz jsi hackoval a obesel jsi zaroven i Anticheat, nehlede na to ze jsis pak udelal postavu se ktere jsi dal jmeno maeldebil, ja jsem si to o mikolasovi nevymyslel jen jsem napsal podezreni ale to nebyl duvod proc jsme se s nim rozloucily. Elfi me na slovo neposloucha je muj nadrizeny. ze ty eventy nevidis neznamena ze je nedelam kazdej event se zapisuje ale to ty nevis. Je sice pravda ze jsem tedka par dni nedelal event jelikoz jsem se staral o radio ale taky nemusim delat eventy stale jen ja na to tu mame nove EMka.
Crazy
Exalted
Exalted
Posts:106
Joined:Sun Nov 13, 2011 8:12 pm

Re: Suset

Postby Crazy » Wed Mar 14, 2012 6:49 pm

Tak trochu demence GM Maelthar 30dní ban za bugnutí zdi. Hoch si trochu neuvědomuje že vždycky nemusí mít pravdu. Přes zed se dostane kdokoliv + to co tu délá horda a nikdo ji nic neřekne bugování ruzných bosů to se neřeší ale kdyz nekdo jednou vleze do stěny a pak hned se vzrátí. Nezvíhodnil jsem se před nikym nikdy. melthar mi příjde strašné namachrovanej poslední dobou a od tý doby co jsem odešel nedělal jedinej EVENT akorát pustil několikrát lidi do mého Bludiště to je vše ostatní eventy co tu byli dělal vždy nékdo jiný. Elfondias ho tu poslouchá na slovo + co si vymyslel ze Mikoláš si supportuje postavu je taky FAKE.

Kdepak crazy rekl sis o to svym chovanim sam, kdyby jsi se dostal pres zed nejakym spellem nereknu ani slovo
ale ty jsi pouzi PROGRAM se kterym ses jako GM chlubil a za hrace ho pouzil nejhorsi je ze se ani nevi co vsechno jsi s tim programem delal dokud jsem te nevidel ze to pouzivas i na herni postave....ani te to nehlasilo tudiz jsi hackoval a obesel jsi zaroven i Anticheat, nehlede na to ze jsis pak udelal postavu se ktere jsi dal jmeno maeldebil, ja jsem si to o mikolasovi nevymyslel jen jsem napsal podezreni ale to nebyl duvod proc jsme se s nim rozloucily. Elfi me na slovo neposloucha je muj nadrizeny. ze ty eventy nevidis neznamena ze je nedelam kazdej event se zapisuje ale to ty nevis. Je sice pravda ze jsem tedka par dni nedelal event jelikoz jsem se staral o radio ale taky nemusim delat eventy stale jen ja na to tu mame nove EMka.
Máš screen nebo video jak lítam přes zdi..? Event jsem od tebe videl naposled byl asi 2dny po mim odchodu a to tu jsem online 12hodin denne.

EDIT: Ten program jsem používal na GM krátce pak jsem přišel o HDD na PC +-2týdny zpět.
Last edited by Crazy on Wed Mar 14, 2012 7:05 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Maelthar
Exalted
Exalted
Posts:126
Joined:Sat Jan 28, 2012 3:59 pm

Re: Suset

Postby Maelthar » Wed Mar 14, 2012 6:57 pm

Jo hochu to ICC se jeste bude resit vzhledem k tomu ze jsem o tom nic nevedel ale tedka uz vim...
ovsem ty jsi tam byl taky a jestli chces zvysit ban i za to jen se klidne ozvy dal me totiz nedela problem si dat na svoji postavu BAN za bugovani o kterem jsem nevedel, to bude ale v jinem topicu.

a to online hero offline zero jsi psal ty, nevim proc na sebe tak hezky chces upozornovat ze jsi delal co jsi nemel.

Edit: a vubec o tvem banu se s tebou ani nebudu bavit umyslne a vedome jsou pouzil hack/program jeste aby jsi se predvedl, urazel mne a poustel se do me. a jestli chces rict ze tech X lidi v raidu co to videly taky jak jsi prosel tema dverma mely jen halucinace tak uz by jsi mel jit radsi vazne na jinej server nehlede na to ze jsi se snazil pospinit muj nick uz na zacatku kdyz jsi odesel od GM a to jsem to nechal bejt...
Crazy
Exalted
Exalted
Posts:106
Joined:Sun Nov 13, 2011 8:12 pm

Re: Suset

Postby Crazy » Wed Mar 14, 2012 7:43 pm

Jo hochu to ICC se jeste bude resit vzhledem k tomu ze jsem o tom nic nevedel ale tedka uz vim...
ovsem ty jsi tam byl taky a jestli chces zvysit ban i za to jen se klidne ozvy dal me totiz nedela problem si dat na svoji postavu BAN za bugovani o kterem jsem nevedel, to bude ale v jinem topicu.

a to online hero offline zero jsi psal ty, nevim proc na sebe tak hezky chces upozornovat ze jsi delal co jsi nemel.

Edit: a vubec o tvem banu se s tebou ani nebudu bavit umyslne a vedome jsou pouzil hack/program jeste aby jsi se predvedl, urazel mne a poustel se do me. a jestli chces rict ze tech X lidi v raidu co to videly taky jak jsi prosel tema dverma mely jen halucinace tak uz by jsi mel jit radsi vazne na jinej server nehlede na to ze jsi se snazil pospinit muj nick uz na zacatku kdyz jsi odesel od GM a to jsem to nechal bejt...
Pošpinit tvůj nick..? Jen to co jsem o tobé slyšel uź od bejvalých GM a to jsem se tebe u Mirry zastával.
User avatar
Maelthar
Exalted
Exalted
Posts:126
Joined:Sat Jan 28, 2012 3:59 pm

Re: Suset

Postby Maelthar » Wed Mar 14, 2012 8:12 pm

hlavne nelzi !!!!

je mi to jedno mas ban snizen na 3 dny zkus neco spatneho napsat nebo udelat a mas tam mesic, a pak jako trestanec podminka neco provedes dva mesice az perma
Crazy
Exalted
Exalted
Posts:106
Joined:Sun Nov 13, 2011 8:12 pm

Re: Suset

Postby Crazy » Wed Mar 14, 2012 8:57 pm

A chci vidět Screen jinak tento BAN nemá vubec být.
User avatar
Maelthar
Exalted
Exalted
Posts:126
Joined:Sat Jan 28, 2012 3:59 pm

Re: Suset

Postby Maelthar » Wed Mar 14, 2012 9:03 pm

A chci vidět Screen jinak tento BAN nemá vubec být.
neuvidis ani slunicko nebudes li met uctu zaoiras snad ze jsi ten program pouzil?

1. staci ti ze te videl celej raid vcetne me
2. nemusim ti zadnej screen ukazuvat ani nebudu, navic kdo si myslis ze jsi ze se mnou takto hovoris?
3. nevim k cemu by ti bylo videt screen toho jak prochazis branou u princu pardon zavrenou branou u princu s DK
4. ty neco chces? chtej jeste neco a rozmyslim si to ze jsu za pouzivani programu a hackovani dostal jen 3 dny.
User avatar
Rohlik
Site Admin
Posts:702
Joined:Mon Oct 05, 2009 11:20 am

Re: Suset

Postby Rohlik » Wed Mar 14, 2012 11:10 pm

Pro tve info Crazzy, Maelthar mel pravdu ohledne toho, ze si Mikolas supportoval postavu, takze zadny fake...
Všici alíci se mi budou klanět!
Crazy
Exalted
Exalted
Posts:106
Joined:Sun Nov 13, 2011 8:12 pm

Re: Suset

Postby Crazy » Thu Mar 15, 2012 9:04 am

Pro tve info Crazzy, Maelthar mel pravdu ohledne toho, ze si Mikolas supportoval postavu, takze zadny fake...
Tak to sry špatné zdroje, pořád trvám na screenu a mám na to právo.
User avatar
Maelthar
Exalted
Exalted
Posts:126
Joined:Sat Jan 28, 2012 3:59 pm

Re: Suset

Postby Maelthar » Thu Mar 15, 2012 9:07 am

Pro tve info Crazzy, Maelthar mel pravdu ohledne toho, ze si Mikolas supportoval postavu, takze zadny fake...
Tak to sry špatné zdroje, pořád trvám na screenu a mám na to právo.
O to právo jsi prisel jen tim ze jsi si udelal postavu s nickem Maeldebil.
A ptám se te znovu popíráš snad že jsi procházel zdí s programem? odpovez protoze to co reknes bude met na vse vliv
Crazy
Exalted
Exalted
Posts:106
Joined:Sun Nov 13, 2011 8:12 pm

Re: Suset

Postby Crazy » Thu Mar 15, 2012 9:58 am

Kdybych napsal DARKŠULIN tak je to urážka snad Darkfairy..?
A psal jsi že jsi snižil BAN na 3Dny

Account ban:
Datum : 14-03-2012 18:09
Ban vyprší : 13-04-2012 19:09
Ban udělil : Maelthar
Důvod : pouzivani hacku/programu na prochazeni zdi
User avatar
Maelthar
Exalted
Exalted
Posts:126
Joined:Sat Jan 28, 2012 3:59 pm

Re: Suset

Postby Maelthar » Thu Mar 15, 2012 10:26 am

vsak po 3 dnech dostanes unban, ale cim vic budes delat divadlo tim delsi tvuj ban bude....
Umyslne jsi pouzil program a umyslne jsi udella nick Maeldebil na to aby jsi me urazel je jedna vec
druha vec darksulin a maeldebil jsou 2 ruzne veci ale ani jeden neni vhodny tudiz jestli chces ban ti za to prodlouzim kdyz to vemu v potaz, zatim jsem to nezapocital mas to jen za ten program ale jestli to chces prodlouzit za urazku tak staci rict.
User avatar
Maelthar
Exalted
Exalted
Posts:126
Joined:Sat Jan 28, 2012 3:59 pm

Re: Suset

Postby Maelthar » Thu Mar 15, 2012 10:42 am

A ptám se te znovu popíráš snad že jsi procházel zdí s programem?
User avatar
samson145
Moderator
Posts:74
Joined:Fri Sep 09, 2011 9:02 pm

Re: Suset

Postby samson145 » Thu Mar 15, 2012 11:00 pm

Elfondias ho tu poslouchá na slovo
Víš úplné kuloví jak to teď funguje. A já nikoho poslouchat nepotřebuji. Mám svůj mozek. A za to věčné urážení bych ti ten ban klidně navýšil.

Já ted in game nebudu a pokud asi nevíš... Maelthar je můj assistent. Když tu nejsem já,zodpovídá za EMka. Já si chci v klidu udělat závěrečky a pak mě tu třeba ani nemusíš vidět. A Maelthar bude Hl EM. Tak rovnou můžeš jít pryč když se ti furt něco nelíbí... Když si byl v Teamu tak si Mirru poslal ... ty víš kam. A ještě tady děláš divadlo. :twisted: :twisted:
Image
Crazy
Exalted
Exalted
Posts:106
Joined:Sun Nov 13, 2011 8:12 pm

Re: Suset

Postby Crazy » Fri Mar 16, 2012 9:50 am

Jóó a kdy to by mě zajímalo + To co jsem napsal okolo toho tak to je jen co jsem slyšel on lidí.
User avatar
Maelthar
Exalted
Exalted
Posts:126
Joined:Sat Jan 28, 2012 3:59 pm

Re: Suset

Postby Maelthar » Fri Mar 16, 2012 10:12 am

A ptám se te znovu popíráš snad že jsi procházel zdí s programem? jeste jednou se te zeptam a na nejaky snizovani trestu zapomen.
Crazy
Exalted
Exalted
Posts:106
Joined:Sun Nov 13, 2011 8:12 pm

Re: Suset

Postby Crazy » Fri Mar 16, 2012 12:07 pm

Když to popřu tak mě dáš delší BAN.
Kdyź to potvrdim tak co..? dáš mi stejnej BAN. Nechápu co si kompenzuješ. Když někdo se bugne do stěny neznamená že je HACKER.
Programů na hackování mam jak nas**nejch ale zde nic nepoužívám, a co vim tak nejmín polovina serveru má taky HACKY a nepoužívá je. Takže když někdo má HACK neznamená že jej musí používat.
User avatar
Maelthar
Exalted
Exalted
Posts:126
Joined:Sat Jan 28, 2012 3:59 pm

Re: Suset

Postby Maelthar » Fri Mar 16, 2012 1:21 pm

A ptám se te znovu popíráš snad že jsi procházel zdí s programem? jeste jednou se te zeptam a na nejaky snizovani trestu zapomen.
Když to popřu tak mě dáš delší BAN.
Kdyź to potvrdim tak co..? dáš mi stejnej BAN. Nechápu co si kompenzuješ. Když někdo se bugne do stěny neznamená že je HACKER.
Programů na hackování mam jak nas**nejch ale zde nic nepoužívám, a co vim tak nejmín polovina serveru má taky HACKY a nepoužívá je. Takže když někdo má HACK neznamená že jej musí používat.

jo ty jsi se jen bugnul?
ano mas pravdu kdyz to popres dostanes delsi ban , tady nejde o nejakou kompenzaci, tady jde o pokání.
Tim ze se priznas udelas vlastne prvni krok. a odmenou je snizeni.....
Koukam ale ze ty delas vsechno proto aby se tu za tebe nekdo postavil... Pouzil jsi program hackoval jsi nepriznal jsi se,urazel jsi me,a otravujes ostatni gmka kvuly tomu? to vidim tak ze si se nepoucil jeste stale a proste asi zadne snizeni nebude. Kdyz totiz neco chces musis taky neco nabidnout, v takovemto pripade priznani sve chyby a omluva kterou ty nikdy nenapises protoze jsi az moc hrdej clovek co si mysli buh vi co. posledni sanci jsi promhral. ze je nekdo ma tak at dokud je nepouzije nezajima me to.
Crazy
Exalted
Exalted
Posts:106
Joined:Sun Nov 13, 2011 8:12 pm

Re: Suset

Postby Crazy » Fri Mar 16, 2012 3:57 pm

Mě nedělá problém Přiznat Se, ale dělám mi problém se přiznat k něčemu co jsem neudělal.
Aby jsi měl pokoj tak:
Použil jsem cokoliv třeba HACK abych běhal přes stěny bez důvodně. (stačí ti to takhle..?)
User avatar
Maelthar
Exalted
Exalted
Posts:126
Joined:Sat Jan 28, 2012 3:59 pm

Re: Suset

Postby Maelthar » Fri Mar 16, 2012 4:16 pm

Priznat k necemu co jsi neudelal? Takze nedriv jsi se snazil zjistit kdo jsem pak jsi se snazil jit proti me, nakonec budes spamovat kazdemu GMku aby se k tomu tady vyjadril podle tebe?
nene hochu zadny takovy , vymlouvat se na bug nemuzes pac jsi byl s DK postavou a v icc u princu kde jsou normalni funkcni dvere ktere jsou zavrene a otevrou se az porazis prince, prosel jsi tim natahl jsi mobky a prosel zpatky , pak kdyz jsem hral blbeho co to bylo jsi to udelal znova a ted me budes rikat ze jsi nic neudelal?
takze za to ze jsi to neudelal o den déle ok?
Crazy
Exalted
Exalted
Posts:106
Joined:Sun Nov 13, 2011 8:12 pm

Re: Suset

Postby Crazy » Fri Mar 16, 2012 4:44 pm

Už i tak je tu málo lidí mno dělej si co chceš.

Return to “Bany - Odvolani”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests