ban za nic

Odvolani na nespravedlive bany Diskuze

Moderator:TWeak

Forum rules
Napisete jako tema svuj nick a v nem co se vam nelibi a za jake situace jsi dostal ban
bechty
Unfriendly
Posts:6
Joined:Thu Mar 08, 2012 7:06 pm
ban za nic

Postby bechty » Thu Mar 08, 2012 7:12 pm

lognul sem bg a afkoval sem a prisel sem dis bariera nila pric a pak sem dostal za nic ban. tak bych rad videl screani
User avatar
tesyy
Friendly
Friendly
Posts:24
Joined:Mon Jan 23, 2012 9:48 pm

Re: ban za nic

Postby tesyy » Thu Mar 08, 2012 7:29 pm

Jestli jsi stál na mistě muže dát gmko unban ze nevidomost a podmínku..... když jses neučastnil nevidím chybu.. To by potom nemolh nikdo lognou v tu dobu rbg.....:)

Prosím gmka dávejte bany s rozumem... :)
Prosím coment jen gm 5lvl a tech co dodělali zkoušky...
Žádny timi!!!!!!!!! Který jen děla a nepoužívá u gmka mozek.
Some people tell me that i need help,
some people can fuck off and go to hell...
Když ti někdo život ničí, usměj se a vem ho tyčí ... ♥
Mám svůj vlastní názor a nenechám si ho změnit většinou.
bechty
Unfriendly
Posts:6
Joined:Thu Mar 08, 2012 7:06 pm

Re: ban za nic

Postby bechty » Thu Mar 08, 2012 7:31 pm

Jestli jsi stál na mistě muže dát gmko unban ze nevidomost a podmínku..... když jses neučastnil nevidím chybu.. To by potom nemolh nikdo lognou v tu dobu rbg.....:)

Prosím gmka dávejte bany s rozumem... :)
Prosím coment jen gm 5lvl a tech co dodělali zkoušky...
Žádny timi!!!!!!!!! Který jen děla a nepoužívá u gmka mozek.

a jako maelthar ak si nemisli ze je tu kralem pritom vi prd a jeeventer a dava bany tak co to je za gm ?
User avatar
Maelthar
Exalted
Exalted
Posts:126
Joined:Sat Jan 28, 2012 3:59 pm

Re: ban za nic

Postby Maelthar » Thu Mar 08, 2012 7:49 pm

Jestli jsi stál na mistě muže dát gmko unban ze nevidomost a podmínku..... když jses neučastnil nevidím chybu.. To by potom nemolh nikdo lognou v tu dobu rbg.....:)

Prosím gmka dávejte bany s rozumem... :)
Prosím coment jen gm 5lvl a tech co dodělali zkoušky...
Žádny timi!!!!!!!!! Který jen děla a nepoužívá u gmka mozek.

a jako maelthar ak si nemisli ze je tu kralem pritom vi prd a jeeventer a dava bany tak co to je za gm ?
Tak ale tedka kdyz si o to rikas to uz budu komentovat, odeme jsi dostal podminku za pouzivani Jetpacku v BG kdy jsi zneuzival Bugu ve svuj prospech potom jsem ti dal nabidku kdyz s tebou nebudou problemy dostanes ban jen na mesic...
Nejen ze jsi neustale spamoval o unban a rusil me tim kdy jsem ti za to proste nechtel dat mute i kdyz jsem za tu hruzu co jsi me spamoval mohl. Puvodne jsem tohle nechtel brat v potaz na tvuj ban ohledne toho ze se tomu krati cas a blizi se unban dokud jsi nezacal se poustet do me. Takze ti to reknu takhle ban jsi dostal odeme za zneuzivani bugu tudiz je na me abych se rozhodl co s tvojim banem udelam na me nebo na mem nadrizenem. Jeste jedno slovo kterym jen nepatrne pujdes proti GM teamu nebo me nebo neco co bude nevhodne a urazejici zadne laskave snizeni nebude.
bechty
Unfriendly
Posts:6
Joined:Thu Mar 08, 2012 7:06 pm

Re: ban za nic

Postby bechty » Thu Mar 08, 2012 8:02 pm

tet upne neco jineho prosim sklidnete si gm timi akoze on mi navadav nebude ! pardon em
User avatar
Maelthar
Exalted
Exalted
Posts:126
Joined:Sat Jan 28, 2012 3:59 pm

Re: ban za nic

Postby Maelthar » Thu Mar 08, 2012 8:06 pm

jakpak ti nadaval??
bechty
Unfriendly
Posts:6
Joined:Thu Mar 08, 2012 7:06 pm

Re: ban za nic

Postby bechty » Thu Mar 08, 2012 8:23 pm

jakpak ti nadaval??

mam screan jak mi rek **le a to si em nema dovolit klidne ho poslu
User avatar
Maelthar
Exalted
Exalted
Posts:126
Joined:Sat Jan 28, 2012 3:59 pm

Re: ban za nic

Postby Maelthar » Thu Mar 08, 2012 8:32 pm

tak ho sem hod
bechty
Unfriendly
Posts:6
Joined:Thu Mar 08, 2012 7:06 pm

Re: ban za nic

Postby bechty » Thu Mar 08, 2012 8:52 pm

tak ho sem hod

nejde mi sem damt
dej mi eimal a poslu tam
User avatar
Maelthar
Exalted
Exalted
Posts:126
Joined:Sat Jan 28, 2012 3:59 pm

Re: ban za nic

Postby Maelthar » Thu Mar 08, 2012 8:58 pm

m.boda@centrum.cz

posly to nejlepe ihned


EDIT: no nebylo to teda az tak urazlive kdyz vemu v potaz ze oznacujete dobytkem ve sprostem vyrazu kdekoho... ale dobra tvou stiznost beru v potas ovsem tady se tedka neresi EM Timi ale ty. A tom jestli bude met temhle ban dopad i na ten ban odeme, Byly jste zabanovana cela parta co jste tam byly za to ze jste zneuzily bugu zase v BG (ze si uz nedate pokoj kdyz vite ze vas prasknou a stejne bugujete dal a zkousite to) kdy jste pomoci mountu v EOS vyskocily z buble a pred zacatkem BG nez bylo zapocato jste zacaly obsazovat.uz jen to ze jste skocily dolu a neco takoveho jako zacit pred startem vedome je celkem dost. Ja screeny jeste nevidel ale jestli ti hraci co tam byly taky a dostaly ban potvrdi ze jsi byl nepritomen pri startu a screeny te nikde nezachycuji pak se tento ban nijak nepodepise na tvuj ban predchozi na jinem acc.
Ohledne banu na tohle acc kdyz se tva vina neprokaze tedy hraci potvrdi tvoji neucast a nebudes zachycen muzes si zazadat od demika o unban postavy kterou ti za toto bugovani bg dal. Vzhledem ze za takoveto bugovani vam dal celkem ale dost kratkej ban bych byt vama nedrazdil hada bosou nohou nebot muzete bejt radi ze nebyl delsi.
< ** CS-nuda ** >
Revered
Revered
Posts:93
Joined:Tue Jun 01, 2010 10:28 am
Contact:

Re: ban za nic

Postby < ** CS-nuda ** > » Fri Mar 09, 2012 9:57 am

LOL teraz mozem podotknut fakt len na demenciu alickych hracov, preco do pice ty alici nepovedia ze si namultiboxovali h racov do BG tvl ? to uz to tu fakt zacina taka ta nevrazivost ? ak si odmyslim ze su fakt lamy ze nevedia hrat areny, ze nevedia hrat BG (nechapu ako funguju EOTS, alebo ako funguje AB,.... WSG sa ako tak da, lebo to nieje takticke az tak :D ) a to iste aj u vecsiny hordy..toto fakt priserne :D prednedavnom som uakzal screenshot ako (nahodou zachytena aliancia, lebo akruat dobijala horda) alici buguju vo WG tie stroje, NIC SA NEDEJE (aj ked mi bolo oznamene ze je to zakazane sa s nimi pohybovat pod hrozbou banu..) a co spravili vazeny Gm 3serveru.cz ? NIC :D

dobre, mozme sa vratit k horde... ak naozaj bugly to EOTS, ako si moze dovolit GM rozdat bany bez dôkazov ? co ak to bol nahodou len "ledna baba povedala" , neverim, teraz ruku na srdce, ze kebyze by ste mohli a vedeli ze by si to nikdo nikdy neskusil, ked to nebolo zakazane... toto je len moj nazor na vec :D

nesmiem opomenut GM co sa snazia pomoct, ale napisem im s primitivnou vecou co moze spravit hoci ake GM lvl 5. a kazdy mi povie ze to nieje v mojej kompetencie prepac... (napr. jednoduchy priklad < bolo ich asik tak 7 :Đ > ked som prechadzal z aliancie na hordu (lebo na horde hr ali totalne hovna a ani sa nechodilo PVE :D <aha jasne od tej doby tu hra tak asik 10hracov, co tu vydrzali 1rok hrat :D > tak sa mi pri prevode nepremenil jeden alicky item (imigova staffka lvl60 za honory co sa da kupit...) napisal som GM on povedal ze to nemoze spravit napisal som inemu ten povedaal ze to nemoze spravit tak osm napisal dalsiemu (uz som bol trosku zdeptany :D ) ani ten to nemohol spravit, tak som sa spytal kto by to mnohol spravit (kazdy mal gm lvl 4+), ale len 1 mi povedal ze to moze robil LEN a LEN GM Tomtom, co je dost divne, na to ze som ho od novembra nevidel na GM nieco doing :D (pripominam ze stacilo napisal iba command .additem ID -1 (tam vypise ci som ho mal a ci to vazne zmazalo, ci som *j*b*, lebo ten alicky item nejde nasadit hordakovy :D ) a dat .additem ID ...nic zlozite, ale co uz napisal som to GM Tomtom na ICQ, kedze som ho tam niakou "nahodou" mal a za 2mesiace to nebol schopny vyriesit..tak osm sa s tym zmieril...Ako to je mozne ? :D jednoducho - zle rozdelene pravomocie Gm co mozu a co maju robit...
L. C. P. R
User avatar
Maelthar
Exalted
Exalted
Posts:126
Joined:Sat Jan 28, 2012 3:59 pm

Re: ban za nic

Postby Maelthar » Fri Mar 09, 2012 10:23 am

ted te zastavim clovece...
to ze jsi mel nejake broblemy drive neplet do problemu nynejsich

GM team ma jine cleny a EM team take

je tu dost casto vic EM nez GM to je pravda ale EM ti nemuze pomoci s tvým problemem a tvuj problem hlasi na konferenci ostatnim GM kteri se tveho problemu ujmou (novinka)

Bany se bez dukazu nedavaji tudiz demik rozdal za bugnuti EOS (EOTS jestli chces) potom co mu poslaly screenshoty a stezovaly si na to hraci.

Vazne vas zadam aby jste uz prestaly srovnavat to co drive kdysi bylo a to co je ted je to uplne jiny a jsou tu i jiny lidi.
Nemuzes chtít po EMku aby si hral s tvojim itemem a addoval i kdyz to mas po prevodu.

S reklamaci po prevodu se obracej na toho jenz tvuj prevod postavy ci jinou praci s ni delal.

GM delaji svou praci a to ze ty je nevidis neznamena ze nic nedelaji, kazde GM si eviduje svou cinost kterou ma pod palcem jejich nadrizeny, kdyby nic nedelaly uz by tu nebyly.


logovani Alliancnich i hordackych postav nikde proti pravidlum neni a pokud vim ani na ofi to nebylo trestem. je treba si ale uvedomit proc asi to delaji? ze by si chtely zajit BG a nikdo ho nelogoval? Tento problem ze vam vadi ze si nekdo logne ali i hordu do BG je problem vas HRACU a take si ho sami muzete vyresit neni proti pravidlum, neni to ani bugovani, a neni to ani nikde zakazane.
Gandalph
Honored
Honored
Posts:57
Joined:Mon Jul 19, 2010 5:33 pm

Re: ban za nic

Postby Gandalph » Fri Mar 09, 2012 10:28 am

LOL teraz mozem podotknut fakt len na demenciu alickych hracov, preco do pice ty alici nepovedia ze si namultiboxovali h racov do BG tvl ? to uz to tu fakt zacina taka ta nevrazivost ? ak si odmyslim ze su fakt lamy ze nevedia hrat areny, ze nevedia hrat BG (nechapu ako funguju EOTS, alebo ako funguje AB,.... WSG sa ako tak da, lebo to nieje takticke az tak :D ) a to iste aj u vecsiny hordy..toto fakt priserne :D prednedavnom som uakzal screenshot ako (nahodou zachytena aliancia, lebo akruat dobijala horda) alici buguju vo WG tie stroje, NIC SA NEDEJE (aj ked mi bolo oznamene ze je to zakazane sa s nimi pohybovat pod hrozbou banu..) a co spravili vazeny Gm 3serveru.cz ? NIC :D

dobre, mozme sa vratit k horde... ak naozaj bugly to EOTS, ako si moze dovolit GM rozdat bany bez dôkazov ? co ak to bol nahodou len "ledna baba povedala" , neverim, teraz ruku na srdce, ze kebyze by ste mohli a vedeli ze by si to nikdo nikdy neskusil, ked to nebolo zakazane... toto je len moj nazor na vec :D

nesmiem opomenut GM co sa snazia pomoct, ale napisem im s primitivnou vecou co moze spravit hoci ake GM lvl 5. a kazdy mi povie ze to nieje v mojej kompetencie prepac... (napr. jednoduchy priklad < bolo ich asik tak 7 :Đ > ked som prechadzal z aliancie na hordu (lebo na horde hr ali totalne hovna a ani sa nechodilo PVE :D <aha jasne od tej doby tu hra tak asik 10hracov, co tu vydrzali 1rok hrat :D > tak sa mi pri prevode nepremenil jeden alicky item (imigova staffka lvl60 za honory co sa da kupit...) napisal som GM on povedal ze to nemoze spravit napisal som inemu ten povedaal ze to nemoze spravit tak osm napisal dalsiemu (uz som bol trosku zdeptany :D ) ani ten to nemohol spravit, tak som sa spytal kto by to mnohol spravit (kazdy mal gm lvl 4+), ale len 1 mi povedal ze to moze robil LEN a LEN GM Tomtom, co je dost divne, na to ze som ho od novembra nevidel na GM nieco doing :D (pripominam ze stacilo napisal iba command .additem ID -1 (tam vypise ci som ho mal a ci to vazne zmazalo, ci som *j*b*, lebo ten alicky item nejde nasadit hordakovy :D ) a dat .additem ID ...nic zlozite, ale co uz napisal som to GM Tomtom na ICQ, kedze som ho tam niakou "nahodou" mal a za 2mesiace to nebol schopny vyriesit..tak osm sa s tym zmieril...Ako to je mozne ? :D jednoducho - zle rozdelene pravomocie Gm co mozu a co maju robit...
O jakem rozdeleni pravomoci mluvis? :lol:

"Nemam na to pravomoce" lze volne prelozit jako "Nechce se mi to resit" nebo "Netusim jak to vyresit". Kazdy tu ma pravomoce banovat, ale resit problemy nemuze nikdo... :roll:

Co se tyce banu za bugovani BG, tak pokud GM nekoho videl jak to buguje/ma dukazy tak je ban ok, ale pokud nekdo vazne dostal ban jen za to, ze tam byl s nima a jeste po nem GM chce aby dokazal, ze on nebugoval, tak je to trosku blbost...
Gandy -- Tauren Warrior
User avatar
Maelthar
Exalted
Exalted
Posts:126
Joined:Sat Jan 28, 2012 3:59 pm

Re: ban za nic

Postby Maelthar » Fri Mar 09, 2012 10:40 am

Vite prd a resi te to klasika, tak vam to vysvetlim Bechty = Stinky

Hrac Stinky dostal ban za bugovani s podmínkou ze jakykoliv prohresek jeho zkraceni banu zrusi

Hrac Bechty byl ale zabanovan nekym uplne jinym psal jsem tu i ze jsem screeny nevidel a co me k tomu rekne.

A nijak jsem se ani neptal na vase nazory i kdyz jsou zajimave je toto topic ktery resi jine veci a kdyz o tom nic nevite tak vas zadam aby jste do toho neprispivaly. Jelikoz tim ze pisete neco cemu nerozumite zbytecne odvadite toto tema do jineho problemu a tak oddalujete jeho vyreseni.
User avatar
Demigodess
Exalted
Exalted
Posts:134
Joined:Fri Jul 01, 2011 3:15 pm

Re: ban za nic

Postby Demigodess » Fri Mar 09, 2012 11:09 am

Tu horďáckou partu v BG jsem banoval já. Po startu EOTS měla horda 2 věže, 12, nebo 13 bodů a už brali vlajku, mám to pěkně na screenech, takže pro změnu bugli tu bublinu na začátku a dostali se přes ní, Bechty, sry, ale nemůžu vědět kdo bugoval a kdo ne, poděkuj spoluhráčům za to co udělali. Dal jsem ban jen na 3 dny
Image
Gandalph
Honored
Honored
Posts:57
Joined:Mon Jul 19, 2010 5:33 pm

Re: ban za nic

Postby Gandalph » Fri Mar 09, 2012 11:32 am

Vite prd a resi te to klasika, tak vam to vysvetlim Bechty = Stinky

Hrac Stinky dostal ban za bugovani s podmínkou ze jakykoliv prohresek jeho zkraceni banu zrusi

Hrac Bechty byl ale zabanovan nekym uplne jinym psal jsem tu i ze jsem screeny nevidel a co me k tomu rekne.

A nijak jsem se ani neptal na vase nazory i kdyz jsou zajimave je toto topic ktery resi jine veci a kdyz o tom nic nevite tak vas zadam aby jste do toho neprispivaly. Jelikoz tim ze pisete neco cemu nerozumite zbytecne odvadite toto tema do jineho problemu a tak oddalujete jeho vyreseni.
To co tu pises jsem vedel, ale sam jsi napsal
Ohledne banu na tohle acc kdyz se tva vina neprokaze tedy hraci potvrdi tvoji neucast a nebudes zachycen muzes si zazadat od demika o unban...
Je nonsense aby on musel dokazovat nevinnu. Vy by jste meli mit nejaky dukaz, ze bugoval
Tu horďáckou partu v BG jsem banoval já. Po startu EOTS měla horda 2 věže, 12, nebo 13 bodů a už brali vlajku, mám to pěkně na screenech, takže pro změnu bugli tu bublinu na začátku a dostali se přes ní, Bechty, sry, ale nemůžu vědět kdo bugoval a kdo ne, poděkuj spoluhráčům za to co udělali. Dal jsem ban jen na 3 dny
.

1) Pred startem EotS se veze neprebiraji a rozhodne se nepocitaji body, takze sry, ale to, ze hned po startu meli 2 veze a 13 bodu je blbost, muzes si maximalne zkratit cestu (nebyl jsem u toho bugovani tentokrat, ale uz jsem to videl delat).

2) Pokud chces rozdavat bany, tak bys mel vedet kdo bugoval. Anebo vis co, rozdej rovnou bany celemu serveru, vzdyt nemuzes vedet kdo buguje a kdo ne...
Gandy -- Tauren Warrior
User avatar
Demigodess
Exalted
Exalted
Posts:134
Joined:Fri Jul 01, 2011 3:15 pm

Re: ban za nic

Postby Demigodess » Fri Mar 09, 2012 11:40 am

1) Pred startem EotS se veze neprebiraji a rozhodne se nepocitaji body, takze sry, ale to, ze hned po startu meli 2 veze a 13 bodu je blbost, muzes si maximalne zkratit cestu (nebyl jsem u toho bugovani tentokrat, ale uz jsem to videl delat).

2) Pokud chces rozdavat bany, tak bys mel vedet kdo bugoval. Anebo vis co, rozdej rovnou bany celemu serveru, vzdyt nemuzes vedet kdo buguje a kdo ne...
Když ti pošlou screen jak to chceš zjistit? umíš vrátit čas? prostě nemáte bugovat, když vidím na screenu, že sotva alici dojedou k vlajce a horda už si ji vesele bere a nahoře vidím že mají dvě věže a už i body, tak ste rozhodně bublinu přeskočili. víc se o tom nebudu bavit, bany se rušit nebudou, máte je jen ja blbý 3 dny, aspoň to příště neuděláte
Image
Gandalph
Honored
Honored
Posts:57
Joined:Mon Jul 19, 2010 5:33 pm

Re: ban za nic

Postby Gandalph » Fri Mar 09, 2012 11:50 am

Takze, kdyz horda po startu chvili pocka a pak si udela screen jak ali maji veze, body a berou vlajku tak dostanou ban vsichni na ali kdo v tom BG byli?

Nerikam, ze se ma rusit ban, tem co bugovali. Dokonce vim, ze to nekteri opravdu buguji (a nejen na horde).
Jen mi jde o to, ze se tu zase banuje bez dukazu...
Gandy -- Tauren Warrior
User avatar
Demigodess
Exalted
Exalted
Posts:134
Joined:Fri Jul 01, 2011 3:15 pm

Re: ban za nic

Postby Demigodess » Fri Mar 09, 2012 11:57 am

No koment, meleš pátý přes devátý. takhle spekulovat tu můžeš absolutně o všem a kdybych to bral tak jako ty, tak si tu může dělat každej co chce. screen mám a už vidím ali nebo hordu jak schválně nebudou nic dělat aby mohli nechat zabanovat pár lidí, navíc tohle už se stalo několikrát, nevím jestli to dělají i alici, nikdo z hordy mi nikdy nepsal, ale stěžovali si už minimálně 3x, že horda takto buguje EOTS
Image
Gandalph
Honored
Honored
Posts:57
Joined:Mon Jul 19, 2010 5:33 pm

Re: ban za nic

Postby Gandalph » Fri Mar 09, 2012 12:13 pm

1) Nemelu pate pres devate, jen jsem ti predvedl jak snadno se da vyrobit situace, kterou jsi ty popsal bez toho, ze by nekdo opravdu bugoval.

2) Horda si nestezuje, protoze vi, ze to tu funguje tak, ze by ji stezovani si bylo prd platne. Zazil jsem, ze se ve WSG za stavu 2:1 bugnul alik s hordackou vlajkou do textury ve chvili kdy by ho horda byla umlatila. Neslo na nej utocit nicim jinym nez nekteryma plosnakama a on misto aby se nechal kill tak se healoval, skoro do konce casu na WG, takze ali vyhrali. Sledovalo to nejmenovane GM na svem hernim charu na ali a hraci to proslo bez jakehokoliv trestu. Jaky potom ma vyznam aby si horda na neco stezovala?
Gandy -- Tauren Warrior
User avatar
Demigodess
Exalted
Exalted
Posts:134
Joined:Fri Jul 01, 2011 3:15 pm

Re: ban za nic

Postby Demigodess » Fri Mar 09, 2012 12:17 pm

Já nemůžu za chování některých GM nebo EM nebo koho všeho. Je tu xy nevyřešených případů, ala Blodvelovo bugování aren, na který je i jako důkaz video a dodnes se s tím nic neudělalo, To si stěžujte co já vím kde. Já si za svým banem stojím, navíc, kdyby horda nebugovala, tak už tu je takovej spam od například Mistiho, nebo Matuse, že bychom se nestačili nikdo divit.
Image
User avatar
Maelthar
Exalted
Exalted
Posts:126
Joined:Sat Jan 28, 2012 3:59 pm

Re: ban za nic

Postby Maelthar » Fri Mar 09, 2012 12:37 pm

Tady je to jak u kolotocaru zadal jsem vas aby jste si udelaly na tohle reseni jinej topic a neresily vase problemy v topicu nekoho jineho !!!
< ** CS-nuda ** >
Revered
Revered
Posts:93
Joined:Tue Jun 01, 2010 10:28 am
Contact:

Re: ban za nic

Postby < ** CS-nuda ** > » Fri Mar 09, 2012 12:42 pm

sak to je to iste, chcem ukazat na nezmyselnost banovania a poklesnuty vykon Gm teamu :D
L. C. P. R
< ** CS-nuda ** >
Revered
Revered
Posts:93
Joined:Tue Jun 01, 2010 10:28 am
Contact:

Re: ban za nic

Postby < ** CS-nuda ** > » Fri Mar 09, 2012 12:42 pm

EM su teraz fakt snazivi :-P
L. C. P. R
Nyan
Unfriendly
Posts:8
Joined:Fri Mar 09, 2012 12:41 pm

Re: ban za nic

Postby Nyan » Fri Mar 09, 2012 12:47 pm

takže keď už sme u toho banovania, žiadam o potrestanie hráča teridon za bugovanie vo wg (behanie v dele)

screen: Image
User avatar
Jestrab
Honored
Honored
Posts:56
Joined:Tue Aug 09, 2011 12:04 pm
Contact:

Re: ban za nic

Postby Jestrab » Fri Mar 09, 2012 2:08 pm

2) Horda si nestezuje, protoze vi, ze to tu funguje tak, ze by ji stezovani si bylo prd platne. Zazil jsem, ze se ve WSG za stavu 2:1 bugnul alik s hordackou vlajkou do textury ve chvili kdy by ho horda byla umlatila. Neslo na nej utocit nicim jinym nez nekteryma plosnakama a on misto aby se nechal kill tak se healoval, skoro do konce casu na WG, takze ali vyhrali. Sledovalo to nejmenovane GM na svem hernim charu na ali a hraci to proslo bez jakehokoliv trestu. Jaky potom ma vyznam aby si horda na neco stezovala?

Pokaď myslíš to samé jak já(Byl jsem u toho taky přítomen, když onen alík byl v textuře) tak ikdyž bych si přál aby alíci dostali co zaslouží, tak mám pocit, že ho někdo vyfearoval do té textury a pak už nechtěl nebo nemohl nazpátek..
Mému ostří žádný alík neuteče!
Gandalph
Honored
Honored
Posts:57
Joined:Mon Jul 19, 2010 5:33 pm

Re: ban za nic

Postby Gandalph » Fri Mar 09, 2012 2:54 pm

Ano, nejspis ho tam nekdo odfearoval, ale to prece neznamena, ze kdyz vidi ze na nej muzem jen plosnyma, ze se schvalne bude healovat aby tam vydrzel celou dobu a nesla vratit flag...
Gandy -- Tauren Warrior
User avatar
Rohlik
Site Admin
Posts:702
Joined:Mon Oct 05, 2009 11:20 am

Re: ban za nic

Postby Rohlik » Fri Mar 09, 2012 3:13 pm

Bechty nauc se psat, po tobe to cist to je hruza hruz...Az budes umet tohle, tak potom pis at si hlidame GM, apod...
Všici alíci se mi budou klanět!
User avatar
filevanderl
Friendly
Friendly
Posts:34
Joined:Wed May 25, 2011 3:24 pm

Re: ban za nic

Postby filevanderl » Fri Mar 09, 2012 5:19 pm

Uz parkrat sa stalo ze horda si pomohla v EOS. Az tak ma to nezere, aj ked nechapem preco to robia. Za ali som to videl, za rok co som tu urobit jedneho cloveka 1x. Zvysok ludi kludne cakal na zaciatok bg. Nevravim ze len horda buguje, nie som online vzdy... a chapem ze dokonca bechty v tom mohol byt nevinne ... ale jednoznacne v tom EOS uz sa to stalo tolkokrat, ze to ludom lezie na nervy... dokonca este aj po tomto pripade dalsi EOS a znova preliezli cez bublu. Este horsie je ked potom vidim ako sa tito ludia brania vyhovorkami 10 rocnyhc deti ... (nemyslim tento pripad :) aj ked no :D)
Image
Gandalph
Honored
Honored
Posts:57
Joined:Mon Jul 19, 2010 5:33 pm

Re: ban za nic

Postby Gandalph » Fri Mar 09, 2012 5:50 pm

Pokud to horda dela tak casto, tak proc je pro GM problem, se k nim v invis pred zacatkem portnout a poridit si dukaz, namisto banovani bez dukazu?
Gandy -- Tauren Warrior
bechty
Unfriendly
Posts:6
Joined:Thu Mar 08, 2012 7:06 pm

Re: ban za nic

Postby bechty » Fri Mar 09, 2012 6:54 pm

tomtome mlc uz mne stves !
User avatar
Maelthar
Exalted
Exalted
Posts:126
Joined:Sat Jan 28, 2012 3:59 pm

Re: ban za nic

Postby Maelthar » Fri Mar 09, 2012 7:20 pm

Pokud to horda dela tak casto, tak proc je pro GM problem, se k nim v invis pred zacatkem portnout a poridit si dukaz, namisto banovani bez dukazu?

Rekni mi kde dostal kdo ban bez DUKAZU?!!!?!?!?!?!?
ZOPAKUJU SE KAZDEJ BAN JE DAVAN S PATRICNYMI DUKAZY (SCREENY CI VIDEA HRACU CI GM)
tyto dukazy se obevuji v topicu kterej je pouze pro Team.
Jste vazne tak natvrdlý? zaprve uz tu bylo receno ze dukazy jsou, zadruhe nelibi se ti ze nekdo buguje? nahlas ho posly dukaz bude potrestan. A myslim ze uz stacilo aby jste se tu dohadovaly co kdo udelal a neudelal, zeptejte se sami sebe co jste proto udelaly kdyz se vam to nelibi aby se vam to libilo?
Podle vas je GM ten co vam lita v invis za zady a neustale vas hlida aby jste se nahodou nestaly obeti ciziho bugovani?
Kazde tohle bugovani a banovani bylo tim ze bud byly pristizeni nebo je nekdo naprasil.

Dohadujete se tu o tom kdo by jak mel bejt potrestanej?a ze vy jste neviny a tak? Co kdyby jste se nad sebou zamyslely? Kdyby jste nebugovaly a nezneuzivaly chyb ve hre zadne bany by jste nedostavaly..
User avatar
Maelthar
Exalted
Exalted
Posts:126
Joined:Sat Jan 28, 2012 3:59 pm

Re: ban za nic

Postby Maelthar » Fri Mar 09, 2012 9:26 pm

Hraci Bechty byl jsi varován víc nez dostkrát a zároveň v podmínce, porusil jsi tedy nasi dohodu o tvem snizeni trestu.

Byl jsi obvinen souzen a odsouzen, Za bugovani (obvinen a zabanovan se 2 acc jednou mnou podruhe Demim ), za urazeni clenu GM/EM teamu, za poruseni nasi spolecne dohody (kdy jsi mel bejt slusnej,neporusovat pravidla a bylo by ti vse v poradku vraceno), Za to spamovani abych ti dal unban driv nez byla nase domluvena lhuta bude nachazet trest na kterem jsme se schodly z vetsiny.

Acc Foxty ti bude vraceno dle dohody po vyprseni Mesice od zabanovani to jest do 27.3.2012
Postava Stinky ti za tve prohresky a poruseni dohody bude odebrana a uz ti nebude navracena.
Proti tomuto rozhodnuti nemas pravo se odvolat jelikoz jsi uz jednou v podmince byl a nasi dohodu porusil.

Snad bude toto rozhodnuti odstrasujicim prikladem tem kteri si nadale nevazi co pro ne Team ve sve volne chvíly dela,
doufam ze se ostatni pouci i v tom ze nemaji umyslne a opakovane bugovat a urazet Team s dojmem ze z toho vyjdou jen banem nebo mutem na par dni.
Gandalph
Honored
Honored
Posts:57
Joined:Mon Jul 19, 2010 5:33 pm

Re: ban za nic

Postby Gandalph » Sat Mar 10, 2012 12:40 am

Pokud to horda dela tak casto, tak proc je pro GM problem, se k nim v invis pred zacatkem portnout a poridit si dukaz, namisto banovani bez dukazu?

Rekni mi kde dostal kdo ban bez DUKAZU?!!!?!?!?!?!?
ZOPAKUJU SE KAZDEJ BAN JE DAVAN S PATRICNYMI DUKAZY (SCREENY CI VIDEA HRACU CI GM)
tyto dukazy se obevuji v topicu kterej je pouze pro Team.
Jste vazne tak natvrdlý? zaprve uz tu bylo receno ze dukazy jsou, zadruhe nelibi se ti ze nekdo buguje? nahlas ho posly dukaz bude potrestan. A myslim ze uz stacilo aby jste se tu dohadovaly co kdo udelal a neudelal, zeptejte se sami sebe co jste proto udelaly kdyz se vam to nelibi aby se vam to libilo?
Podle vas je GM ten co vam lita v invis za zady a neustale vas hlida aby jste se nahodou nestaly obeti ciziho bugovani?
Kazde tohle bugovani a banovani bylo tim ze bud byly pristizeni nebo je nekdo naprasil.

Dohadujete se tu o tom kdo by jak mel bejt potrestanej?a ze vy jste neviny a tak? Co kdyby jste se nad sebou zamyslely? Kdyby jste nebugovaly a nezneuzivaly chyb ve hre zadne bany by jste nedostavaly..
Protirecis tomu co tu pise demi, pokud jsou dukazy tak
1) proc je sem nedate, pak by nebylo o cem diskutovat,
2) jak je mozne, ze demi nevi kdo bugoval a kdo ne pokud jsou dukazy?
Gandy -- Tauren Warrior
User avatar
Maelthar
Exalted
Exalted
Posts:126
Joined:Sat Jan 28, 2012 3:59 pm

Re: ban za nic

Postby Maelthar » Sat Mar 10, 2012 1:04 am

zaprve dukazy nejsme povinni vam sem davat
zadruhe Demi ma vic a jine starosti nez sledovat to kdo kde a jak bugoval

Return to “Bany - Odvolani”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest