BAN ICC skupina bugování

Odvolani na nespravedlive bany Diskuze

Moderator:TWeak

Forum rules
Napisete jako tema svuj nick a v nem co se vam nelibi a za jake situace jsi dostal ban
Gandalph
Honored
Honored
Posts:57
Joined:Mon Jul 19, 2010 5:33 pm
Re: BAN ICC skupina bugování

Postby Gandalph » Sat Dec 17, 2011 3:55 am

Nehodlám se ohledně tohoto vyjadřovat. Stačilo mi, když jsem na vlastní oči viděl jak jste (horda) pullovali Profesora v ICC aniž by jste zabili Rotface a chcete mi tvrdit, že jste to chtěli jen zkusit? Zkusit znamená pullnout a nechat toho, jenže Vy jste tehdy normálně v boji pokračovali dál. Nechal jsem to plavat, nikomu jsem to tehdy ani neříkal. Tudíž ríkám toho, já jsem nebanoval, já nemám screeny, tudíž k tomuto nemám absolutně co říct.

Jen mě zaráží, že Lylie jasně psal že se tohle děje při 11-12 pullu, tak mě zaráží, proč i přes tento fakt jste je pullovali? Dozvěděl jsem se ten den, že je na HC verzi buglý profesor, že Valithiria umře po prvním pullu, proč mi o tomto nedal nikdo vedět? Hráči na 3serveru nahlašují pouze bugy, když jim nejde něco dát, vsadím se, že kdyby se Prinocové bugly na tolik, že by jste je dali, neuvidím dodnes na Bugtrackeru ani čárku o této chybě.

Toť vše...
A nebo ji tam neuvidis proto, ze nekdo rozdaval bany driv, nez mel nekdo sanci bug na bugtracker nahlasit...
Gandy -- Tauren Warrior
Ragnaros22
Friendly
Friendly
Posts:33
Joined:Wed Nov 10, 2010 6:42 pm

Re: BAN ICC skupina bugování

Postby Ragnaros22 » Sat Dec 17, 2011 9:29 am

Ano demi, to pullovanie bola ale uplna prdel a ked si nas upozronil tak sme pullovali dalej? NIE!
Valithria umrie len tak, ked wipnes a loot nedostaneme. Takze tam neni o com -_-
Z profa tiez nic nemame...takze o com teraz? :D
Ragnaros22
Friendly
Friendly
Posts:33
Joined:Wed Nov 10, 2010 6:42 pm

Re: BAN ICC skupina bugování

Postby Ragnaros22 » Sat Dec 17, 2011 9:32 am

ok tak ja ti prejdem k tym tvojim screenom. VALANAR UMREL ku**a SAM!!!
Vidim tam akurat kde sme vsetci mrtvi a v druhom screene vidim, kde je valanaar mrtvy a nemozeme ho pullnut....
A ban mame za mrtveho valanara, lebo sme ho vraj zabili ale v skutocnosti umrel sam od seba! ma podrz..si tam bol a nic si nevidel?
User avatar
Carryo
Exalted
Exalted
Posts:140
Joined:Wed Nov 30, 2011 5:42 pm
Contact:

Re: BAN ICC skupina bugování

Postby Carryo » Sat Dec 17, 2011 9:38 am

Hele jak jste to nekdy mohli dat kdyz neumite taktiku..?
A co teprv Liche..?
Crazzy, teď jsi ale hodně přestřelil. Tohle jsou hráči, kteří naopak taktiky znají.
User avatar
wassil88
Honored
Honored
Posts:45
Joined:Sat Jan 15, 2011 12:21 pm

Re: BAN ICC skupina bugování

Postby wassil88 » Sat Dec 17, 2011 9:51 am

jináč tady nikdo neměl žadny dukaz ktery by nás usvědčil z bugovaní ale když je gmko hladove po banu tak se s tím už nic nedá dělat. pokračujte tak dal a muže to tu mirra rovnou zavřit
Naše guilda hledá schopné raidery-))
Hawk 80lvl DK
GMErakiel
Honored
Honored
Posts:57
Joined:Sat Nov 26, 2011 7:04 pm
Contact:

Re: BAN ICC skupina bugování

Postby GMErakiel » Sat Dec 17, 2011 9:52 am

Carryo - Viděli jsme jak to bylo, ale budiž - nemá to nic společného s BANem
Ragna - Právě že jsem tam byl. A všechno viděl. Den ode dne přicházíte s většíma novinkama. Na konci příjdete s tím, že jste ICC nebyli a uplně nakonec, že jste nebyli ani ve hře.
GM ERAKIEL
Image
Ragnaros22
Friendly
Friendly
Posts:33
Joined:Wed Nov 10, 2010 6:42 pm

Re: BAN ICC skupina bugování

Postby Ragnaros22 » Sat Dec 17, 2011 9:54 am

Lol o com tocis?! Ved my sme v ICC ani neboli :O
**le! Ved sme ani v hre neboli!
Za co sme tie bany dostali? :(
User avatar
wassil88
Honored
Honored
Posts:45
Joined:Sat Jan 15, 2011 12:21 pm

Re: BAN ICC skupina bugování

Postby wassil88 » Sat Dec 17, 2011 9:56 am

aha takže že alici bugovali v icc o 106 a nedostali žadny ban nic a my dostanem za taku blbost ban prinemž ani jednou gmko nebylo schopno prakazat proč dali ban tak tohle je fakt demence na 3serveru jinač admin by mněl něco dělat ale už
Naše guilda hledá schopné raidery-))
Hawk 80lvl DK
GMErakiel
Honored
Honored
Posts:57
Joined:Sat Nov 26, 2011 7:04 pm
Contact:

Re: BAN ICC skupina bugování

Postby GMErakiel » Sat Dec 17, 2011 9:57 am

jináč tady nikdo neměl žadny dukaz ktery by nás usvědčil z bugovaní ale když je gmko hladove po banu tak se s tím už nic nedá dělat. pokračujte tak dal a muže to tu mirra rovnou zavřit
Ano všichni přítomní jsme slintali po tom vás potrestat... a proto jsme se dohadovali zda dát trest a když tak jaký, ale nevadí ;)
GM ERAKIEL
Image
GMErakiel
Honored
Honored
Posts:57
Joined:Sat Nov 26, 2011 7:04 pm
Contact:

Re: BAN ICC skupina bugování

Postby GMErakiel » Sat Dec 17, 2011 9:59 am

aha takže že alici bugovali v icc o 106 a nedostali žadny ban nic a my dostanem za taku blbost ban prinemž ani jednou gmko nebylo schopno prakazat proč dali ban tak tohle je fakt demence na 3serveru jinač admin by mněl něco dělat ale už
Pokud bugovala ali ICC tak to byla doba když jsem JÁ nebyl GM. Jak už jsem psal - Když sleduju raid jedne frakce v zápětí sleduju i druhé frakce. Proč to vůbec dělám? Protože si obě frakce stěžují že ta druhá buguje. Tak vycházím vstříc. Vy byste byli spokojení kdyby BANy za bugy dostavala jenom aliance. A ano dostane, pokud uvidím jakykoliv BUG z jejich strany. Dopadnou stejně jako vy.
GM ERAKIEL
Image
User avatar
wassil88
Honored
Honored
Posts:45
Joined:Sat Jan 15, 2011 12:21 pm

Re: BAN ICC skupina bugování

Postby wassil88 » Sat Dec 17, 2011 10:03 am

erakiel ty jsi neschopny idiot ktery ma hlavu jen na to aby mu nepršelo do krku. jinač bylo zvykem upozornit kdyz se teda buguje podle tebe. njn ono se to muselo rychle vyřešit a vubec nad ničím jste nepřemyšleli
Naše guilda hledá schopné raidery-))
Hawk 80lvl DK
GMErakiel
Honored
Honored
Posts:57
Joined:Sat Nov 26, 2011 7:04 pm
Contact:

Re: BAN ICC skupina bugování

Postby GMErakiel » Sat Dec 17, 2011 10:06 am

erakiel ty jsi neschopny idiot ktery ma hlavu jen na to aby mu nepršelo do krku. jinač bylo zvykem upozornit kdyz se teda buguje podle tebe. njn ono se to muselo rychle vyřešit a vubec nad ničím jste nepřemyšleli
Tvůj názor ti neberu. Pokud ti jde jenom o to, že jsme vás neupozornili, když jsme si mysleli že je vám zcela jasné že to co se děje asi normální není - takže se něco asi buglo. Pak se upřímně za nás všechny omlouvám, že jsme vám nepodali varování.
Bohužel, tímto to pro mne končí.
GM ERAKIEL
Image
User avatar
wassil88
Honored
Honored
Posts:45
Joined:Sat Jan 15, 2011 12:21 pm

Re: BAN ICC skupina bugování

Postby wassil88 » Sat Dec 17, 2011 10:15 am

v jednom máš pravdu že to končí na tohle už fakt nemam naladu končím na tomhle serveru a preji hodně pevne nervy ostatním hračum
Naše guilda hledá schopné raidery-))
Hawk 80lvl DK
Gandalph
Honored
Honored
Posts:57
Joined:Mon Jul 19, 2010 5:33 pm

Re: BAN ICC skupina bugování

Postby Gandalph » Sat Dec 17, 2011 10:59 am

Ne, Ban dostali za to že v předchozím boji se jim bugnul Keleseth a nevadilo jim to a když se bugnul a zemřel Valanar nestáli na místech s čekáním na zabití prostě všichni kdo mohli bojovali dále.
- Celou dobu co tam byli to bylo poněkud zvláštní. Ale hodlám předcházet dalším dloouhým diskuzím o ničem.
- Držte se toho co je v hlavičce BANu.
- Psal jsem netahejte sem to co sem nepatří.
Na tvych screenech jsou vsichni mrtvi a princove nemaji HP, tak jak mohli bojovat dal? Navic neziskali zadnou vyhodu, takze proc ten ban? Protoze si lecis nejake komplexy nebo proto ze potrebujes predvadet svou "moc"?
Gandy -- Tauren Warrior
GMErakiel
Honored
Honored
Posts:57
Joined:Sat Nov 26, 2011 7:04 pm
Contact:

Re: BAN ICC skupina bugování

Postby GMErakiel » Sat Dec 17, 2011 11:15 am

Ne, Ban dostali za to že v předchozím boji se jim bugnul Keleseth a nevadilo jim to a když se bugnul a zemřel Valanar nestáli na místech s čekáním na zabití prostě všichni kdo mohli bojovali dále.
- Celou dobu co tam byli to bylo poněkud zvláštní. Ale hodlám předcházet dalším dloouhým diskuzím o ničem.
- Držte se toho co je v hlavičce BANu.
- Psal jsem netahejte sem to co sem nepatří.
Na tvych screenech jsou vsichni mrtvi a princove nemaji HP, tak jak mohli bojovat dal? Navic neziskali zadnou vyhodu, takze proc ten ban? Protoze si lecis nejake komplexy nebo proto ze potrebujes predvadet svou "moc"?
Výhodu získali, umřel jim jeden Princ. To zda by pokračovali nebo ne je ve hvězdách nedá se dokázat ano ani ne. To že nešel target... těžko říct, z pozici GM i bez GM módu mi na ně target šel zcela normálně.
GM ERAKIEL
Image
Gandalph
Honored
Honored
Posts:57
Joined:Mon Jul 19, 2010 5:33 pm

Re: BAN ICC skupina bugování

Postby Gandalph » Sat Dec 17, 2011 11:20 am

Takze jsi dal ban bez toho abys vedel, zda te vyhody chteji vyuzit, nebo to chteji nahlasit... :roll:
Gandy -- Tauren Warrior
GMErakiel
Honored
Honored
Posts:57
Joined:Sat Nov 26, 2011 7:04 pm
Contact:

Re: BAN ICC skupina bugování

Postby GMErakiel » Sat Dec 17, 2011 11:24 am

Takze jsi dal ban bez toho abys vedel, zda te vyhody chteji vyuzit, nebo to chteji nahlasit... :roll:
Tak se opět zopakuji, byl to Xtý pull a psali že už byli nějakdou dobu bugnutí, nahlásili to předem? Ne. Takže BAN dostali za to že se jim bugnul definitivně princ. Nijak to neřešili předtím, ani v momeňtě bugnutí.
- Vzhledem k tomu, že je zde mnoho ale. A vzhledem k tomu, že nechci zpochybňovat vaše slovo a děla z vás lháře, ikdyž všichni moc dobře víte, že některé osoby si bugují často, Navrhuji následující:
BAN jim vyprší v 0:00 dne 19. 12. 2011

Pokud ani s tímto nesouhlasíte - vše zůstává při zadaném BANu.
Last edited by GMErakiel on Sat Dec 17, 2011 11:37 am, edited 1 time in total.
GM ERAKIEL
Image
Ragnaros22
Friendly
Friendly
Posts:33
Joined:Wed Nov 10, 2010 6:42 pm

Re: BAN ICC skupina bugování

Postby Ragnaros22 » Sat Dec 17, 2011 11:33 am

Bol to asi 11ty pull. Na 10tom neslo utocit len na kelesetha, takze ti dvaja nam zabili healerov, kedze ich neslo naaggrovat. Na 11 pull umrel len tak valanaar (NEZABILI SME HO!) a wipli sme, potom sme to neskusali.
Do 10teho pullu islo vsetko v poriadku. Neviem preco tam pises ze niekolko pokusov....
GMErakiel
Honored
Honored
Posts:57
Joined:Sat Nov 26, 2011 7:04 pm
Contact:

Re: BAN ICC skupina bugování

Postby GMErakiel » Sat Dec 17, 2011 11:34 am

Protože, takto mi to popisoval Lylie, já sám pully nepočítal. A opravdu několik posledních pullů bylo zvláštních, nejen ty 2 uplně poslední, ale budiž. Z pohledu nás - diváků, vypadá vše jinak, než z pohledu účastníků. Takže pochopte, že na BANu trvat musím. Návrh na zmírnění jsem vám předložil. VYJADŘUJTE se teď prosím k němu. DĚKUJI.
GM ERAKIEL
Image
Ragnaros22
Friendly
Friendly
Posts:33
Joined:Wed Nov 10, 2010 6:42 pm

Re: BAN ICC skupina bugování

Postby Ragnaros22 » Sat Dec 17, 2011 11:37 am

Jaj takze len z pozorovania usudzujes ze by sme mali mat BANY, ale isty si niesi....
Ono to len z pohladu divakov tak vypadalo. Vy by ste tam ani nemali co robit -_-
Je tam napisane, ze funguju. Keby nefungovali, tak by boli vymazani, alebo dvere k nim zatvorene.
GMErakiel
Honored
Honored
Posts:57
Joined:Sat Nov 26, 2011 7:04 pm
Contact:

Re: BAN ICC skupina bugování

Postby GMErakiel » Sat Dec 17, 2011 11:39 am

Jistý si jsem. Protože v pořádku to relé rozhodně nebylo. Pro mě ani pro zbylé přihlížející ne. Ale budiž, obhajujete se tak z části vám chci věřit. Takže mi tu laskavě nevnucuj takovéhle věci, že BANoval jsem jenom tak z dobrého rozmaru. Tohle si vyprošuju.
GM ERAKIEL
Image
Gandalph
Honored
Honored
Posts:57
Joined:Mon Jul 19, 2010 5:33 pm

Re: BAN ICC skupina bugování

Postby Gandalph » Sat Dec 17, 2011 11:41 am

Takze jsi dal ban bez toho abys vedel, zda te vyhody chteji vyuzit, nebo to chteji nahlasit... :roll:
Tak se opět zopakuji, byl to Xtý pull a psali že už byli nějakdou dobu bugnutí, nahlásili to předem? Ne. Takže BAN dostali za to že se jim bugnul definitivně princ. Nijak to neřešili předtím, ani v momeňtě bugnutí.
- Vzhledem k tomu, že je zde mnoho ale. A vzhledem k tomu, že nechci zpochybňovat vaše slovo a děla z vás lháře, ikdyž všichni moc dobře víte, že některé osoby si bugují často, Navrhuji následující:
BAN jim vyprší v 0:00 dne 19. 12. 2011

Pokud ani s tímto nesouhlasíte - vše zůstává při zadaném BANu.
A vis jakym zpusobem byli bugnuti? Nejakym zpusobem "bugnuta" je tu vetsina bossu a presto se za to bany nerozdavaji, protoze nejsme na ofiku a bylo by prilis prace odladit aby vse jelo presne jako na ofiku. A to ze to neresili predtim, pokud jim to nedalo zadnou vyhodu, tak to proste mohli chtit zkusit vickrat, jestli to nepujde aspon trochu normalne a bugreport na bugtracker (kam se maji hlasit bugy) sepsat na zaver. Je prece normalni, ze nebude 9 lidi pri kazde chybe cekat na jednoho ctvrt hodiny nez sepise report na BT, ale sepisou se vsechny na zaver.

Nejde mi o to, na jak dlouho ban dostali, jde mi o to, ze jsem te tu zatim videl udelit dva tresty a oba byly dle meho nazoru neopodstatnene nebo prinejmensi neprimerene.
Gandy -- Tauren Warrior
Ragnaros22
Friendly
Friendly
Posts:33
Joined:Wed Nov 10, 2010 6:42 pm

Re: BAN ICC skupina bugování

Postby Ragnaros22 » Sat Dec 17, 2011 11:42 am

Banoval si len tak...ved nam tu kecas ze sme to nejako bugli, pricom ani sami nevieme, ako sme to bugli. Valanaar umrel sam od seba, nezabili sme ho a za to mame vlastne bany. Hlavny uzol neskakal, takze sme to ani nemali ako dat, ked valanaar umrel...
Dalej sme ich ani nedali, nemali sme vlastne z toho nic: loot, achiev, pristup ku queene, etc.
Takze sme to ani nijak nezneuzili, lebo sme ani nemohli, kedze Valanaar bol mrtvy a bez hlavneho uzla, ako by si iste mal vediet, sa to neda DAT!
GMErakiel
Honored
Honored
Posts:57
Joined:Sat Nov 26, 2011 7:04 pm
Contact:

Re: BAN ICC skupina bugování

Postby GMErakiel » Sat Dec 17, 2011 11:46 am

Možná ano možná ne. Trestů jsem udělil nespočet. Stejně jako pomocí. Jenže výrazné činny jsou vždy jen ty, které se někoho dotknou ;) Budiž... Nepřipadá mi že jsem chyboval, připadá mi, že na to kolik je tam mezer a na, že já jsem si neopatřil silnější důkazy je trest přehnaný. Takže píši znovu.
Tresty udělené všem účastníkům ICC vyprší:
0:00 dne 19. 12. 2011


V případě dalších nesouhlasů s tímto zmenšením, zůstává v platnosti trest udělený původně.
GM ERAKIEL
Image
Ragnaros22
Friendly
Friendly
Posts:33
Joined:Wed Nov 10, 2010 6:42 pm

Re: BAN ICC skupina bugování

Postby Ragnaros22 » Sat Dec 17, 2011 11:47 am

Takze vidim, ze ti je jedno co tu ludia pisu a nepripustis, ze ty si ten, ktory to posral.
Tak teda takto. Zrus nam bany do zajtra. Chcem ist ICC 25m....vies...trochu si pobugovat.
mirra
Site Admin
Posts:971
Joined:Sat Mar 01, 2008 11:26 pm

Re: BAN ICC skupina bugování

Postby mirra » Sat Dec 17, 2011 11:48 am

Neschopní, vysvětlují.
Nebuďte neschopní.

Dám vám radu, kterou jsem dal zatím jen jednomu člověku. Nevysvětlujte, budete totiž za neschopné.
Hráči vysvětlují, proč jejich trest není adekvátní a GM vysvětlují, proč trestali.

Vysvětlujete si navzájem, jste neschopní a podívejte se na sebe očima cizích lidí.

A potom až se zamyslíte, uvědomte si jednu věc.

Souhlasím s tím já? Řekl jsem vůči trestům něco negativního? Očekávejte v příštích 48 hodinách změny, které budou zkušeností pro všechny z Vás, ale i pro mě. Není řešení tu odebírat někomu ban, nebo dokonce zvyšovat trest někomu, když se může stát ta stejná kauza za dalších 48 hodin. Já přicházím a říkám : " Tady mám řešení a vy se nechte překvapit."

Do 48 hodin bude zaškolen Bezpečnostní GM. Bezpečnostního GM jsem vybral z lidí, kteří se domnívají, že byli potrestáni neprávem. Ano, jsou to ti stejní lidé, které jste VY GM potrestali.
Bezpečnostní GM bude moci měnit a upravovat tresty, bude moci rozhodovat o délce trestů a bude moci korigovat udělené tresty GMky.

Před 6 lety mi lidi říkali : " Ty to nedokážeš." A potom co jsem dokázal založit tento server a dokázal jsem ho udržet po 6 letech už si nikdo nedovolí pochybovat nad mými schopnostmi. To stejné se stane s bezpečnostním GM. Vy budete říkat, "On to nedokáže" a já říkám, "Kdyby jste věřili, že já nedokážu rozběhat tento server, věřili byste mi vůbec někdy s něčím?" Nenechte se omezovat vlastní myslí, nevysvětlujte, snažte se prodat vaši myšlenku a mezi prodat a vysvětlovat je rozdíl.

Tímto jsem doufám naprosto uklidnil hráče, dal naději všem, kteří se kdy v budoucnu potkají s nepřiměřenými tresty a místo toho, abych se do situace vkládal já, tak říkám : "Vy jste je trestali? Byly pro to důvody?" Tak pokud proto byl důvod, tak jsem zvolil člověka, který je nestranný pro oboje frakce a pokud se uvidí, že budete nepřiměřeně trestat jen jednu z frakcí či nikoliv, tak ten člověk se postará o to, aby byla spravedlnost.

A že to nedokáže? Já vím, že to dokáže a pokud to vím já a vím, že ten člověk to dokáže, proč by jste neměli vědět se mnou?
Nepíšu že si myslím, já to vím, že ten člověk to dokáže.

Nechci ale, aby tu někdo byl proto, aby kamarádům rušil tresty. Proto i přesto bezpečnostní GM nebude nikdy nikomu úplně rušit trest (jenom fakt ve výjimečných případech), ale bude tresty maximálně moci snížit na nejnižší možnou úroveň. Je to jako když vás v americe mají právo zatknout na 48 hodin. Ikdyž se neprokáže vina, prostě to právo mají, protože jste se stali podezřelými.

Další věc, která se tu změní jsou důkazy. Měli jste nějaké důkazy, ale zase vysvětlujete.

Já chci screenshot a ne fotoalbum " Podívej, tady jsem s mámou, a tady jsem banoval nějakýho hráče, udělal tohle a tohle, tady to sice vidět není, ale vidíš, že to udělal." Chci screnshot, video (pomocí camstudia), který jasně dokáže, že ten hráč to posral. Proč by jste VY všichni nemohli mít důkaz o tom, že jste cheatovali nebo necheatovali? Fraps žere hodně, to je fakt. Ale camstudio nežere skoro nic a může vám jet klidně na pozadí. když máte dual core procesor, tak vám to v pohodě to wowko může natáčet i několik hodin v kuse. A proč jste vy hráči tak hloupí a nepojišťujete se tím, že i VY si natáčíte videa? 1) Budete mít vzpomínku, jak jste hráli 2) Máte důkaz že jste nebugovali, necheatovali a nic neposrali.

Pokud nebudete mít důkaz, ale více svědků v GM teamu, nevidím důvod, proč se odvolávat i na tohle. V případě lhaní však ručíte svým Gm acc. To dáva smysl, ne?

Takže já stanovil cíl. Vám jsem stanovil cíl a za tím cílem si jdu. Do 48 hodin tu bude bezpečnostní GM, vyškolený lajkou, který se vyzná.

Když budete myslet, že to nedokážete, tak to nedokážete. Když budete vědět jako já, že ten člověk bude nejlepší bezpečnostní GM, který tu kdy byl a budou ho mít lidi rádi za to, že je spravedlivý jako smrt a spravedlivý ke všem, tak není problém.
Když budete hledat důvody, proč to nedokáže, hledáte výmluvy a odpovídáte si tím, proč jste si ten trest zasloužili, nebo proč jste neměli dávat trest. Nehledejte výmluvy, hledejte JAK toho dosáhnout, jak být tak úspěšný jako ten člověk, kterého jsem vybral jako bezpečnostního GM. Bylo to štěstí? Pokud si to myslíte, myslíte jako 95% chudé populace, která tu byla, je a bude a takhle je skurvená kvůli komunismu, protože ten lidi naučil si závidět a nepřemýšlet nad tím, co mám dělat proto, abych byl úspěšný jako ten člověk. Co mám dělat proto, abych prokázal, že jsem ban dostal neprávem? Co mám dělat proto, abych měl jasnej důkaz pro příště, že jsem udělil trest právem a kterej důkaz je prostě neprůstřelnej?

Co mám dělat proto, abych...odpovězte si a jak a dokdy se postarám o to, abych to dokázal.

Nevymlouvejte se, nehledejte výmluvy, nevysvětlujte, proč jste neschopní a začněte nad věcma uvažovat jinak. Tak jako nad nima uvažuji já a důkaz, že uvažuju jinak než vy je ten, že tu je 3server 6 let. Jako důkaz to stačí. A jsme úspěšní? Jsme dobrý server? ANO, já vím, že jsme skvělej server a vím, že rosteme a jdeme nahoru, protože to vím a jsem v to přesvědčen, jinak bych to taky nedělal a vzdal bych to ještě předtím, než jsem server založil. Ale protože jsem věděl, že to dokážu, myslel jsem JAK toho dosáhnout a do kdy, tak to tu mám. A ještě v srpnu jsem propadal depresím a řekl jsem, že když server dosáhne alespoň 100 online, tak server nechám běžet i další rok, jinak že s tím seknu. A bum, server měl nedávno kolem 137 online. To je přece nádhera a to je důkaz, že se server rozrůstá a že jdeme nahoru. Já vím, že rosteme, vy v to věřte taky. Já věřím, že bezpečnostní GM bude ten nejlepší bezpečností Gm, vím to. A vy v to věřte taky, protože já mám jasné důvody, proč v to věřit. Věřil jsem sám v sebe, že tento server to někam dotáhne, věřím teď i v to, že i ten člověk to někam dotáhne a že bude na serveru lepší spravedlnost i přesto, že někdo bude držkovat možná.

Ale vím, že jdeme nahoru a že to co jsem tady dnes napsal, tak se z toho všichni poučíte a že jsem tím všechny uklidnil.

Mimochodem dnes je 5 leté výročí, kdy 3server získal připojení k páteřní síti.17.12. 2006 v 17:00 v neděli jsem server zapojil do páteřní sítě na 100mbps linku a ještě rok předtím si ze mě lidi dělali prdel, že to nedokážu, jenže já v to věřil.
User avatar
Vito
Friendly
Friendly
Posts:23
Joined:Tue May 20, 2008 9:16 pm
Contact:

Re: BAN ICC skupina bugování

Postby Vito » Sat Dec 17, 2011 11:50 am

Stále je to len o tom, ze to bugovanie si si domyslel... Pretoze po predposlednom wipe to slo pullnut len cez Kellesetha (preco je to tak nikto nevie a opravit to moze jedine demi). Tak sme to pullnuli pretoze sme zili v tom, ze po pullnuti sa budu vsetci 3-ja spravat ako maju. Bohuzial pocas pullu nejakym sposobom umrel Valanaar a na Kelesetha a taldarama neslo ani utocit, ani tauntnut sa nedali. Potom sme sa ressli a uz to neslo pullnut vobec (svojim sposobom sa to dalo do normalu: T.j pullnut sa malo dat len cez valanara ale ten bol bohuzial mrtvy). Tak sme si povedali, ze rozpustime Raid a budeme pokracovat na druhy den po pade alebo restarte servera (co by uplne stacilo na uvedenie tohto encounteru do normalu). To ze bugujeme (co sme vobec nerobili) alebo, ze chceme bugovat si si len ty DOMYSLEL a NEMAS NA TO ZIADNY DOKAZ.
ImageImage
Ragnaros22
Friendly
Friendly
Posts:33
Joined:Wed Nov 10, 2010 6:42 pm

Re: BAN ICC skupina bugování

Postby Ragnaros22 » Sat Dec 17, 2011 11:52 am

Mirra, to GM tam bude pekne a krasne, ale teraz riesime, ze nam bolo ukrivdene, lebo sam GM ocividne nevedel, co sa tam stalo, tak nam dal bany. A prave preto chceme UNban.
GMErakiel
Honored
Honored
Posts:57
Joined:Sat Nov 26, 2011 7:04 pm
Contact:

Re: BAN ICC skupina bugování

Postby GMErakiel » Sat Dec 17, 2011 11:53 am

Mirro, jsem rád za tento krok. Věřím že to bude krok ku předu. A že tento bezpečnsotní GM dá pozor i na nováčky, kteří neví přesně jak trestat. Byl jsem zvyklejší na tvrdší podmínky. Takže opravdu věřím, že tomu tak bude.
Bezpečnostnímu GM přeji hodně štěstí a úspěchů.
GM ERAKIEL
Image
GMErakiel
Honored
Honored
Posts:57
Joined:Sat Nov 26, 2011 7:04 pm
Contact:

Re: BAN ICC skupina bugování

Postby GMErakiel » Sat Dec 17, 2011 11:56 am

Mirra, to GM tam bude pekne a krasne, ale teraz riesime, ze nam bolo ukrivdene, lebo sam GM ocividne nevedel, co sa tam stalo, tak nam dal bany. A prave preto chceme UNban.
Já nevím jsi natvrdlý? BYL JSEM TAM CELOU DOBU. Chceš mi říci, že jsem to neviděl? Bože pro mě za mě si dělejte co chcete...
Jakožto poslední větší BAN před nástupem bezpečnostního GM a jakožto udělitel ho tímto oficiálně RUŠÍM, ale pokud se toto bude opakovat přes naše varování, nebo bude eště hůře, tak věřte, že se postarám o mnohem přísnější potrestání. Toto berte tedy jako VAROVÁNÍ.
GM ERAKIEL
Image
Ragnaros22
Friendly
Friendly
Posts:33
Joined:Wed Nov 10, 2010 6:42 pm

Re: BAN ICC skupina bugování

Postby Ragnaros22 » Sat Dec 17, 2011 11:57 am

Dakujem za pochopenie a unban ,)
GMErakiel
Honored
Honored
Posts:57
Joined:Sat Nov 26, 2011 7:04 pm
Contact:

Re: BAN ICC skupina bugování

Postby GMErakiel » Sat Dec 17, 2011 11:59 am

Kdy ho přesně dostane záleží na člověku, který bude ingame a bude mít pravomoce UNBAN. Já na to přístupy nemám, mám jen na BAN, takže čekejte že si chvíli počkáte... Chvíle ale neznamená do konce BANu.
GM ERAKIEL
Image
Ragnaros22
Friendly
Friendly
Posts:33
Joined:Wed Nov 10, 2010 6:42 pm

Re: BAN ICC skupina bugování

Postby Ragnaros22 » Sat Dec 17, 2011 11:59 am

A j, inac som ku**a tvrdohlava a teraz ma ospravedlnte :D idem si objednat pizzu :P
mirra
Site Admin
Posts:971
Joined:Sat Mar 01, 2008 11:26 pm

Re: BAN ICC skupina bugování

Postby mirra » Sat Dec 17, 2011 12:10 pm

GMErakiel udělal dobrý krok. (tím že se rozhodl že trest sundá)

Překonal jsi sám sebe a dokázal jsi, že dokážeš nad věcma přemýšlet jinak. Moje slova tedy padla na úrodnou půdu. Pro tebe se stejně v podstatě nic nemění.
Jaký je cíl trestu? Cíl trestu je poučení. Ikdyby jsi dal trest jen na 10 minut a ten dotyčný se z toho poučil, je to daleko lepší trest, než trestat na doživotí, kdy se z toho dotyčný nepoučí a v okamžiku kdyby jsi ho propustil, dělal by ty stejné chyby dál.
Trestej aby jsi poučil. Takže ikdyž jsi trest zrušil, těm lidem jsi dal varování, poučil jsi je a já následně poučil vás o tom, jak skvělý krok jste všichni dokola udělali.

Takže chci, aby jste tímto VŠICHNI Errakielovi a dalším poděkovali zato, že vám ten trest zrušili protože stejně tak jako já věřím, že ten bezpečnostní GM dokáže dobré věci, tak věřím, že i vy jste se poučili z toho co se stalo a budete při každém raidu používat CAMSTUDIO a budete si natáčet jak to bylo a zároveň budete mít vzpomínku. GM budou natáčet camstudiem vše co se děje a budou dělat screenshoty.

Nemělo by smysl, kdybych se do vašeho rozepře vkládal já, protože bych tím jen Nevyřešil jednu věc a ještě bych ze sebe udělal vola. Myslím si, že i přesto co se tu událo jsou výše uvedení GM skvělí, protože ONI sami se rozhodli, že vám to odeberou a to je pro mě daleko víc, než kdyby to odebral někdo jiný.

Proto v mých očích teď stoupli jak hráči, kteří dokáži poděkovat, tak GM, kteří dokáží sundat trest, protože přitom musí přemoci sami sebe a hodně nad věcma přemýšlet.

Jak se lepšíte vy, lepší se 3server. Děkuji vám za to. Děkuje vám za to i 3server.
Gandalph
Honored
Honored
Posts:57
Joined:Mon Jul 19, 2010 5:33 pm

Re: BAN ICC skupina bugování

Postby Gandalph » Sat Dec 17, 2011 12:16 pm

...
Jen dve otazky:
1) Bude mit bezpecnostni GM nejakou moznost odebrat GM pravo udilet tresty v pripade, ze opakovane shleda trest od GM jako pochybeni?
2) Proc ma bezpecnostniho GM vyskolit hlavni EM?
Gandy -- Tauren Warrior

Return to “Bany - Odvolani”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest