Poděkování

GM - Váš názor

Moderator:TWeak

User avatar
Seanka
Revered
Revered
Posts:78
Joined:Sun Nov 23, 2008 12:30 pm
Poděkování

Postby Seanka » Tue Aug 23, 2011 6:03 am

Děkuju za tvůj rok strávený pomocí nám všem a když mi kdysi bylo líto tvého odchodu jako hráče, jelikož jsi začal gmkovat a přestal hrát, nyní mě daleko více mrzí tvůj tichý mlčenlivý odchod z tohoto postu. :cry: Protože znalosti z oblasti hry i serveru si měl bohaté. Je spoustu těch, kteří tento bonus nemají, ale ostrými lokty se derou bez soudnosti vpřed. Budiž ti to přínosem a hodně štěstí. :wink:

http://forum.3server.cz/viewtopic.php?f=91&t=3580
Image
Prošla jsem peklem a kouzla znám...
Image
User avatar
Rohlik
Site Admin
Posts:702
Joined:Mon Oct 05, 2009 11:20 am

Re: Poděkování

Postby Rohlik » Tue Aug 23, 2011 10:05 am

Za ten rok tu udělal mnohem více, než jiní členové za stejné období. A když už něco dělal, tak to dělal poctivě a dal si záležet. Byl dost často on-line a jeho hrací čas je z GM největší a rozhodně se nejedná o čas strávený afkováním na GM islandu. Bohužel, jak to tak už bývá, dobří a kvalitní lidi nás opouštějí :(
Všici alíci se mi budou klanět!
notorix
Neutral
Neutral
Posts:10
Joined:Tue May 31, 2011 6:27 am

Re: Poděkování

Postby notorix » Thu Sep 01, 2011 10:53 am

Ja sa ti chcem poďakovať, ešte z čias keď si nebol hlavným GM a robil si prevody. Preniesol si nám 5 postáv v priebehu týždňa, všetko si spravil nadmieru štandartne až za hranicu tvojich povinnosti. Skutočne si cely čas pracoval profesionálne a s ľudským prístupom za to ti chcem poďakovať. Mrzí ma, že si odišiel:)
Denisa
Exalted
Exalted
Posts:188
Joined:Thu Aug 04, 2011 10:36 pm

Re: Poděkování

Postby Denisa » Fri Sep 02, 2011 6:27 am

Kvalitný GM s veľkými znalosťami a ochotou. DIKY že si mi bol vždy nápomocný. Kedy sa vrátiš? =)

Return to “Blazer”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests