Pet warlocka

Pište zde jen návody, zajímavosti, typy a triky na povolání warlock.

Moderator:TWeak

awertol
Unfriendly
Posts:7
Joined:Sun Aug 28, 2011 2:18 pm
Pet warlocka

Postby awertol » Sun Aug 28, 2011 2:25 pm

Čau chtěl bych se zeptat proč nemuzu mit lepsiho peta u warlocka nez je IMP.uz sem lvl 13 a od 8 ma byt vaidwalker prosím poradte.Krvavý elf lvl 13,warlock.

:( :( :( :twisted:
User avatar
Rohlik
Site Admin
Posts:702
Joined:Mon Oct 05, 2009 11:20 am

Re: Pet warlocka

Postby Rohlik » Sun Aug 28, 2011 2:27 pm

Pet se dělá přes Q, ne?
Všici alíci se mi budou klanět!
awertol
Unfriendly
Posts:7
Joined:Sun Aug 28, 2011 2:18 pm

Re: Pet warlocka

Postby awertol » Sun Aug 28, 2011 2:32 pm

ale u trenera se nauci kouzlo summon vaidwalker ale to tam neni
User avatar
Seanka
Revered
Revered
Posts:78
Joined:Sun Nov 23, 2008 12:30 pm

Re: Pet warlocka

Postby Seanka » Sun Aug 28, 2011 2:49 pm

Hlavu vzhůru warlocku :!:

Získání Voidwalkera

Questy na získání Voidwalkerů začínají u učitelů ve velkých městech. Nemrtví v Undercity, orkové v Orgrimmaru, lidé a gnómové v Stormwindu. Podmínkou proto, aby vám zadali quest je dosažení 10. levelu postavy. Případně vás za těmito učiteli pošlou místní učitelé ke kterým jste chodili pro nové znalosti na nižších levelech. U nemrtvých to dělá Ageron Karga z Brillu, který vás pošle k Carendin Halgarovi v Undercity. U orků to dělá Ophek z Razor Hill, který vás pošle k Gan´rulovi v Orgrimmaru. U lidí to dělá Remen Marcot z Goldshire,
který vás pošle k Gakin the Darkbinderovi v Stormwindu. U gnómů to dělá Lago Blackwrench z Ironforge (ke kterému vás ještě předtím pošle učitel z Kharanosu), který vás pošle k Gakin the Darkbinderovi v Stormwindu.
V každém případě, všichni učitelé vám zadají quest, který vás pošle získat nějaký předmět kdesi poblíž. Tyto předměty jsou dobře stráženy a jejich získání bude mnohem obtížnější, než co jste zakusili při plnění questu na získání Impa. Po té co přinesete požadované předměty, obdržíte od učitelů magickou věc a budete požádání k tomu, aby jste se odebrali do magického kruhu. Tam s pomocí
předmětu od učitele vyvoláte Voidwalkera. Ten se na vás záhy vrhne. Musíte ho pomocí svých schopností a kouzel porazit. Můžete k tomu použít i Impa. Pak se vrátíte zpět ke svému učiteli. Vrátíte mu jeho předmět a on vás naučí Summon Voidwalker. Od této chvíle ho můžete vyvolávat a může vám dělat společnost na vašich cestách. Hlavně nezapomínejte, že na jeho vyvolání musíte mít v inventáři
Soul Shard, jinak vyvolat nepůjde.
Takže chybou že nemá trainer co naučit to nebude, že :?:
Image
Prošla jsem peklem a kouzla znám...
Image
awertol
Unfriendly
Posts:7
Joined:Sun Aug 28, 2011 2:18 pm

Re: Pet warlocka

Postby awertol » Sun Aug 28, 2011 3:16 pm

A U KRVAVÝCH ELFŮ TO DĚLÁ KDO ,A CO JE TO SOUL SHARD A KDE SE DÁ ZÍSKAT
User avatar
Seanka
Revered
Revered
Posts:78
Joined:Sun Nov 23, 2008 12:30 pm

Re: Pet warlocka

Postby Seanka » Sun Aug 28, 2011 3:34 pm

Pravda, zapomněla jsem blood efly, tam ti zadá 1qst Summoner Teli'Larien, najdeš ho v Suntrider Isle a postupně splníš pár navazujících úkolů. Soul shard vytáhneš těsně před smrtí z moba pomocí kouzla drain soul, to tě naučí trainer v Eversong woods. Vždy to musí být mobka, ze které dostáváš exp a nebo protivník, ze kterého získáš honor. Hodně štěstí :wink:
Image
Prošla jsem peklem a kouzla znám...
Image
awertol
Unfriendly
Posts:7
Joined:Sun Aug 28, 2011 2:18 pm

Re: Pet warlocka

Postby awertol » Sun Aug 28, 2011 3:45 pm

a ten je kde ten mob?
awertol
Unfriendly
Posts:7
Joined:Sun Aug 28, 2011 2:18 pm

Re: Pet warlocka

Postby awertol » Sun Aug 28, 2011 3:50 pm

u nej zadnej q neni
awertol
Unfriendly
Posts:7
Joined:Sun Aug 28, 2011 2:18 pm

Re: Pet warlocka

Postby awertol » Sun Aug 28, 2011 3:54 pm

ale u ucetelky v silvermoonu je nejakej quest jmenem the stone
User avatar
Seanka
Revered
Revered
Posts:78
Joined:Sun Nov 23, 2008 12:30 pm

Re: Pet warlocka

Postby Seanka » Sun Aug 28, 2011 6:53 pm

Už je to dávno co jsem dělala qst na voida a já měla tehdy za blood elfa ten samý jako orkové, tudíž jsem začínala v Razor hillu u Opheka. :wink:
Qst The stone je správné pokračování v tvém případě a touto dobou už určitě voida máš taky :)
Image
Prošla jsem peklem a kouzla znám...
Image
awertol
Unfriendly
Posts:7
Joined:Sun Aug 28, 2011 2:18 pm

Re: Pet warlocka

Postby awertol » Mon Aug 29, 2011 1:53 pm

jj

Return to “Warlock”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest