Talenty

Pište zde jen návody, zajímavosti, typy a triky na povolání priest.

Moderator:TWeak

Spyro
Unfriendly
Posts:5
Joined:Sun Apr 06, 2008 12:32 pm
Location:Thunderhorn.eu
Contact:
Talenty

Postby Spyro » Sun Feb 06, 2011 1:43 am

Keďže sa tu ešte nikto neuráčil hodiť aspoň pár základných buildov tak ich sem pár postnem, lebo tie čo vidím u niektorých hráčov na servery nocomment :?

Začal by som môjmu srdcu bližšiemu PVE:

PVE - Disco

klik

Discipline priest healuje hlavne cez Flash Heal a Penance.
Socketovanie: Keďže zo spiritu discipline ma len regeneraciu many a žiadne iné bonusy viac sa vyplatí dávať gemy s intellectom, haste a mp5.


PVE - Holy (raid heal)

klik

Tento build slúži čisto ako raid heal najpoužívanejšími abilitami sú: Renew, Healing Prayers, Circle of Healing a Prayer of Mending
Socketovanie: Ako holy priest potrebujete čo najviac spiritu, intellectu a critu čiže jasná voľba spirit , intellect, crit.


PVE - Holy (všehochuť)

klik

Ako je už v názvu napísané tento build slúži ako taký univerzal pre dungy / raid healovanie
Socketovanie: spirit, intellect, crit.


PVE - Shadow

klik

Socketovanie: Spell power, crit


PVP- Shadow (univerzal)

klik

Socketovanie: osobne sa viac prikláňam v pvp k haste a spell poweru ako ku critu a spell power


PVP - Disco (univerzal)

klik


Tieto buildy hlavne čo sa týka pvp sú čisto všeobecne spravené takže vylepšenia a pod. rád uvítam. :wink:
Spravaj sa k ľuďom tak ako by si chcel, aby sa tie k*rwy spávali k tebe :idea:
ImageArmory link
Shin
Neutral
Neutral
Posts:11
Joined:Fri May 27, 2011 7:41 am

Re: Talenty

Postby Shin » Tue Oct 04, 2011 10:49 pm

Takže .. Aby to tu trošku ožilo, dovolím si přidat svoje buildy priesta na heal :) ..

PvE - disco
>tady<
Takže, co se týče používání spellů - bublovat, bublovat, bublovat, protože od toho je to diskant :) .. Dál určitě Penance na cd, Flash Heal, sem-tam Prayer of Mending (instant heal se určitě hodí, když priest nestíhá) a Binding heal (pro idioty jako já, kteří healují raid/partu a zapomínají na sebe :D)..
Trošku bych nesouhlasila se socketováním intellectu a bla bla .. Díky talentu Borrowed Time má bubla zvýšený absorb o 40% priestovi SP, takže víceméně socketovat hlavně SP (někde jsem četla, že místo SP lze socketovat kvůli talentu Divine Aegis i crit .. ale podle mě je SP trošku jistější ;)) ..Diskant zase nespotřebuje tak moc many (a ze spiritu kromě mana regenu nic moc nemá), stačí mít těch 25k a dá se s tím v klidu vyjít, takže dál bych socketovala spíš ten intellect a trošku do haste (+- 5% je haste cap .. )..

PvE - holy
>tady<
Za holy jsem hrála jen chvíli - ale healing je pěkný, z Renewka je oproti Disko celkem slušná hotka, taky používat plošný heal Circle of Healing, Binding Heal, Prayer of Mending a tu klasiku Flash a Greater Heal :) .. (jen jako dodatek - talent Lightwell je většinou na nic, lidi ho stejně nevyužívají :D)
Holy naopak teče na manu jak sviň, takže já osobně bych nesocketovala skoro nic jiného než intellect + spirit, případně 10sp+intel.. :)

Za shadow jsem nehrála nikdy, proto si netroufnu sem postovat nějaké hatla-matla buildy, které by výsledně byly stejně na nic :D .. PvP dodám, až bude čas .. :)
Jakékoliv doplňky/opravy atd. jsou vítany :) .. Za priesta se relativně pořád učím, a pokud jsem něco napsala MOC špatně, kritiku přijmu s otevřenou náručí ;) ..
Last edited by Shin on Thu Oct 06, 2011 11:58 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Rohlik
Site Admin
Posts:702
Joined:Mon Oct 05, 2009 11:20 am

Re: Talenty

Postby Rohlik » Wed Oct 05, 2011 11:50 am

Používejte náš talent calculátor http://3server.net/armory/talent-calc.xml, je bez reklam ;-)
Všici alíci se mi budou klanět!
Gandalph
Honored
Honored
Posts:57
Joined:Mon Jul 19, 2010 5:33 pm

Re: Talenty

Postby Gandalph » Wed Oct 05, 2011 7:38 pm

Spyro: co takhle PvP Holy? :lol: Jak to zkousel Hemus, kdyz jsme chodili areny :lol:
Gandy -- Tauren Warrior
< ** CS-nuda ** >
Revered
Revered
Posts:93
Joined:Tue Jun 01, 2010 10:28 am
Contact:

Re: Talenty

Postby < ** CS-nuda ** > » Tue Apr 24, 2012 5:54 pm

je to zle...-.- sh prist nejde SP a crit, ale haste a sp..
L. C. P. R
Spyro
Unfriendly
Posts:5
Joined:Sun Apr 06, 2008 12:32 pm
Location:Thunderhorn.eu
Contact:

Re: Talenty

Postby Spyro » Tue Apr 24, 2012 6:00 pm

tie talenty boli robené ešte pred patchom, kedy mal haste pre SP v pve dobré využitie :idea:
Spravaj sa k ľuďom tak ako by si chcel, aby sa tie k*rwy spávali k tebe :idea:
ImageArmory link
< ** CS-nuda ** >
Revered
Revered
Posts:93
Joined:Tue Jun 01, 2010 10:28 am
Contact:

Re: Talenty

Postby < ** CS-nuda ** > » Tue Apr 24, 2012 6:27 pm

aha, tak to napis ze RE : ...
aby hraci vedeli co maju robit
L. C. P. R
User avatar
filevanderl
Friendly
Friendly
Posts:34
Joined:Wed May 25, 2011 3:24 pm

Re: Talenty

Postby filevanderl » Wed Apr 25, 2012 1:44 pm

odporucam http://elitistjerks.com/f77/t97934-wotl ... ht_halion/

jeden casty omyl je gemovat a enhantovat spirit na ukor intelectu ... u holy priesta je to velmi zla volba.
Dam tu len vysledok matematiky :) kto chce nech tam mrkne je to niekde dole

The new end result still says that regarding regen, int is better than spirit for holy priests,

Ability Stat MP5 for Holy, raid buffed
Total Int 0.8305
Total Spi 0.6820
Total for Humans Spi 0.7025


toto nieje nejaka rovcnica kde dosadite svoj int a spirit ... ale je to suhrn ako ovplyvnuje int vasu regen many cez rozne ability Replenishment,Shadowfiend, Meditation , Holy Concentration ... samotny mana pool atd... Spirit je vyborny stat pre priesta ale az na 2. mieste
Spirit vs. MP5 - Due to Spiritual Guidance, spirit is clearly far better than MP5 for holy priests. No news here.

Vo vysledku je to tusim 18% rozdiel medzi int a spiritom v regen many + int dviha crit ale zo spiritu mame spell power :D vela zavisi od individualneho stylu healovania.
Image

Return to “Priest”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest