Mage

Pište zde jen návody, zajímavosti, typy a triky na povolání mág.

Moderator:TWeak

Angrygoat
Unfriendly
Posts:2
Joined:Fri Apr 09, 2010 7:06 pm
Mage

Postby Angrygoat » Fri Apr 09, 2010 7:41 pm

Zdravím, ačkoliv nevím, jestli tento post někdo přečte, tak mi neublíží, když ho tady udělám.

Frost:
- Tento build je podle mě skvělý jak na expení, tak PvP. Od lvlu 20 dostanete plošný spell "Blizzard". Cílem tohoto spellu je natahat několik Npc (mobů), zastavit jejich činnost, dostat se z jejich pole, kde na vás můžou zaútočit a udělit jim dmg. Nebo-li - Natahat moby -> Frost Nova -> Blink -> Blizzard. Důležité je mít talenty v abilitě Improved Blizzard, který zpomalí cíl. Takže po sejmutí všech mobů spokejeně lootnete a pokračujete.
- V PvP bych to viděl jako skvělý control protivníka. Používání spellů Ice Barrier, Water Elemental, Deep Freeze mj. vám dá výhodu nad meele soupeřem. (Jak už někteří víme, třeba takový Frostbolt zpomaluje protivníka.

Fire:
- Za tento build mám asi nejméně zkušeností. Ovšem můžu s klidným svědomím říct, že při správném naházení talentů dává Fire Mage pomalu až neuvěřitelný dmg. Dá se využít skvěle jak v PvE, tak v PvP, i když bych upřednostnil PvE. Díky několika plošným spellům (Dragon Breath, Blast Wave atd.) vyrobíte solidní poškození pro více mobů najednou. Navíc tuším od patche 3.3.2 se má jejich Mana Cost výrazně snížit.

Arcane:
- K tomuto bych řekl, že pokud máte skvělý eq, skvělé talenty a nějaké potiony na sobě, tak jste téměř neporazitelní. Arcane mage dokáže také vyrobit úžasné poškození, ale už to není jak za časů 3.0.3 (nebo 3.0.9?). Tady se dá výrazně využít talentů na zrychlený Arcane Missiles nebo na zvýšení spell poweru. Nakonec, ovšem v neposlední řadě, je tu i spell na instant cast jakéhokoliv spellu pod 10 sec - Nebo- li Presence of Mind.

Celkově bych to shrnul tak, že v tomto povolání byste měli efektivně využívat Spell steal a Counter Spell, zbytečně nezneužívat cooldowny a držet si protivníka od těla. Protože jak víme, cloth není zrovna obrněný tank.

(Tento článek píšu v únavě, není to žádný profesionální návod, za svými slovy si stojím a nikde není napsáno, že je to vše pravda. Snad někomu pomůže.)
User avatar
Binuralka
Unfriendly
Posts:1
Joined:Thu Mar 25, 2010 10:25 pm

Re: Mage

Postby Binuralka » Sat Apr 24, 2010 1:16 am

pěkně napsaný :) ač za mage hrát moc neumím, tak jsi mě zaujal :)
- > Napíšu sem téma s warlockem a možná paládinem :)
Vždy nejdříve googluj, pokud to nenajdeš, tak se zeptej :)

Return to “Mage”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest