DK školka

Pište zde jen návody, zajímavosti, typy a triky na povolání Death Knight.

Moderator:TWeak

merkat
Unfriendly
Posts:4
Joined:Mon Jul 26, 2010 2:45 pm
DK školka

Postby merkat » Mon Jul 26, 2010 3:47 pm

Na začátek vám řeknu několik hlavních chyb co děláte:
1) Talenty- na priesta hezky na ostatní už moc ne, TOHLE NEJSOU PVP TALENTY: nwm jak přesně to máte ale takhle to proste nejde http://www.wowhead.com/talent#jciMqc0Is ... fMMhxbdx0z
když už chcete jet blood tak tu máte dost velkej problém protože nejede armor pene, ale pokud to chcete jet i dal tak tady vám dám link jak by mělo asi vypadat: http://www.wowhead.com/talent#jciMqI0IsrRbostGbxzbM ale chtěl bych upozornit že toto nejsou talenty k healerovi ale nejlíp tak s warem nebo rogunou
podle mě je ale lepší jak na dmg tak na CC lepší Unholy nebo Frost.
Hlavní výhody unholy: v podstatě stabilní dmg jak do priesta tak do pala, pokud se naučíte zacházet s Gargoylem a Corpse Explosion tak nemáte problém sejmout většinu healerů.
Frost: CC a dmg burst jinak bych to nenazval. S drudem se mě podařilo udržet healera kolem 20 sec bez castu(záleží na talentech). A to celkem často průměrne 4/5 arén.
Talenty vám linkovat nebudu přece byste si je mohli udělat sami. To že si někteří z vás okopírují talenty z arenajunkies neznamená že budete mít rank 1.

2)Spelly- většina lidí se už naučila používat Anti-Magic Shell, pro ty co to neví tak když ho máte aktivní a nemáte žádnej movement effect tak vám mág nemůže nahodit Slow, zpomaleni s Frostboltu....
další důležitý spell je Icebound Fortitude redukce 20% dmg je až vedlejší hlavní využití je immune na stun tak se to snažte rozumě používat při burstech stunovacích class
Empower Rune Weapon- co to dělá víte všichni ale použít to správně není lehký
dále bych chtěl upozornit DKčka na to že mají více AoE spellu, zakladní je Death and Decay, ale nejlepší na odhalování rogun je Blood Boil
Death Grip- základní spell, ale... použít na začátku areny??? BLBOST na přitáhnutí?? BLBOST. Je to interupt tak se to tak snažte používat.. když dá pala Auras Mastery a začne něco castit tak to dáte a mužete ho naštvat
Mind Freeze- INTERUPT INTERUPT UNTERUPT žádná skurvená :twisted: silence :twisted: na 4 sec, musíte to dat do castu a ne mačkat jak máte CD
Strangulate-tohle je silence, nejlépe používat při nějakým CC combu, nebo >20% HP

pokračovat budu až se mi zase bude chtít a taky podle ohlasů
další plánované body: 3) rotace spellů
4) taktika na duel za frost, unholy a blood
5) jak zabit healera
....za gramatické chyby se omlouvám





I was Foolcat, now i´m Xxxx
960224
Neutral
Neutral
Posts:15
Joined:Tue Apr 06, 2010 12:55 pm

Re: DK školka

Postby 960224 » Sat Jul 31, 2010 10:47 am

Pěkně udělaný,ale ty talnety se mi zdaj lepší tyto http://www.wowhead.com/talent#jfVbqc0Is ... fzhhxcdM0z
Ale nechci vyvracet ty tvoje :D :D

A s tím Death Grip s přitahování nesouhlasím hodí se k přitáhnutí,když si v partě třeba s warlokem a útočí na něj třeba war tak ho přitáhneš a warlok je nachvílí v bespečí a může útočit mám to odskoušený 6x s jedním týmem,který mi to tak udělal a bylo to v kelu z 6 her 1 vyhra xD
No možná to bylo tím neb oto bylo mím slabím kolegou xD
Image
merkat
Unfriendly
Posts:4
Joined:Mon Jul 26, 2010 2:45 pm

Re: DK školka

Postby merkat » Sat Jul 31, 2010 6:51 pm

ten death grip jn, ale vetšina to ani neví co to dělá kromě přitažení....... a ty talenty... nesouhlasím dneska sem sejmul Darkbeata v arene s hate/furi DK v heal combu a on měl Ykluxa a šel za heal.....unholy nebo frost ja osobně sem spíš pro unholy ale s Rdruidem je hratelny aj frost kostka>>>>>cyclone>>>silence>>>cyclon a to stihnes zabit dmg jo a napiš mi tvůj herní nick
960224
Neutral
Neutral
Posts:15
Joined:Tue Apr 06, 2010 12:55 pm

Re: DK školka

Postby 960224 » Tue Aug 03, 2010 11:26 am

Tak třeba vyhovuji to a si tvyklí stim bojovat,ale já mám tyto a sem celkem spokojen. Já zas vůbec neumím s Complet Unholy a s frostem na toho jsem už zapoměl jak hrát xD tak ratši preferuji Blood+Unholy
Image
merkat
Unfriendly
Posts:4
Joined:Mon Jul 26, 2010 2:45 pm

Re: DK školka

Postby merkat » Wed Aug 04, 2010 6:05 pm

ok....mno a jakej máš tet herni nick?
960224
Neutral
Neutral
Posts:15
Joined:Tue Apr 06, 2010 12:55 pm

Re: DK školka

Postby 960224 » Mon Aug 09, 2010 5:49 pm

Adrien,ale hrajer za nej kamos ja hraji ted na ofiku :D
Image

Return to “Death Knight”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest